Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, egy ideig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, egy ideig beszélgettünk, azt hittem szimpi vagyok neki de mostanában már vissza sem ír, mit tegyek ha rohadtul szerelmes vagyok? 19/F

Figyelt kérdés
Én 11-ikes vagyok ő nulladikos. Nagyon-nagyon tetszik, segítsetek légyszi mit csináljak? Hogy kedveskedjek, hogy közeledjek?

2017. máj. 11. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyi ha nem akar veled lenni akkor ez azt jelenti hogy nem kér belőled . Vagy dettó ő nem szerelmes senkibe mert még nem érez senki iránt semmit.
2017. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, nekem annyi untig elég lenne ha beszélne velem. hogy közelítsek hozzá?
2017. máj. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!