Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy ennyire féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire féltékeny vagyok? 20f

Figyelt kérdés
Egy lannyal beszelek chaten 1 hete ejjel nappal. O 15 eves. Sok jelet kaptam mar hogy bejovok neki.Es orakig beszeltunk jo kedvem volt.Mindaddig amig el nem mondta hogy egy sracrol almodott akivel osszeveszett.Annyira feltekeny lettem h mondtam magamban ba***a meg akkor beszeljen vele...Es olyan erzesem van hogy hiaba beszelgettunk mi ejjel nappal 4-5 orakat.A vegen meg kiderul h mast szeret.Igaz hogy az almokat nem o akarja,de akkor is rosszul esett.Es most ertektelen szemetnek erzem magam
2017. máj. 14. 09:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Az osszes remenyt elveszitettem es most irni sem tudnek neki
2017. máj. 14. 09:29
 2/7 anonim válasza:
az nem normális hogy 20 évesen 15 éves kislányt hajkurászol
2017. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem erdekel most... volt mar fiatalabb baratom.. es nem is az volt a kerdes
2017. máj. 14. 09:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Baratnom*
2017. máj. 14. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért érzed ezt,mert odáig vagy a lányért,ez normális valamilyen szinten,a szerelem teszi,velem is volt ilyen a volt barátnőmmel(utolsó rib.anc),hogy csak elmesélte milyen hülyeséget csinált az egyik fiú osztálytársa és ő ezen jót nevett stbyutána féltékeny lettem kicsit,hogy én nem tudom megnevettetni ritka nagy állat voltam,hogy ezért aggódtam:))

Szóval a lényeg hogy normális,attól még beszélhetsz a lánnyal,lehet neki nem jelentett semmit az álom csak mivel ennyire jóba vagytok gondolta veled megoszthatja a dolgait,ne gondolj egyből a legrosszabbra vagy csináld azt,hogy most nem írsz neki és írjon ő ha vonzódik hozzád az kiderül így is:)

Bocsi a rossz fogalmazásért,nem az erősségem:))

Sok sikert!

16/F

2017. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a lány még viszonylag fiatal ne várd azt, hogy felnőtt fejjel gondolkozzon, sajnos még nem hiszem, hogy tudja mit lehet és mit nem lehet ilyenkor mondani.Ha igazán fontos neked, ne kezd már most a féltékenykedést az elején, mert akkor már most megbélyegezted a jövőbeli kapcsolatotokat mivel ez később csak rosszabb lehet.:/ De szerintem nincs okod féltékenykedni szerintem, mint ahogy már említetted ez csak egy álom, ezt nem tudja irányítani.
2017. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15-20 ez még épp határ eset...

Am meg igen. Gáz és rossebb betegesnek is hangzik . Mármint ez a féltékenység...

2017. máj. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!