Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem még nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem még nála?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve ismerkedtünk meg ezen az oldalon, már elsőre beleszerettem a lány személyiségébe, több Mint egy hónapot levelezgettünk, mire végre rászánta magát hogy skypon írogassunk. Ott még azt mondta hogy nagyon jófej vagyok, illetve mikor rákérdeztem hogy ez most miféle kapcsolat fog ebből kialakulni, szóbahozta hogy megpróbálhatnánk csak 200 km-re lakik innen, Itt azt válaszoltam hogy akkor legyünk egyenlőre csak barátok akkor. Több hónapot beszélgettünk megint, mire hirtelen eltünt, De megtaláltam facebookon és újra elkezdtünk beszélgetni. (ilyenkor valószínüleg már volt barátja) és Ez így folytatódott Karácsonyig, mikor a családja megtiltotta hogy beszéljen velem (utólag ez gyanúsan hangzik, de tényleg) Aztán valahogyan mégis beszéltem vele egy hónapot, és akkor törölt le azzal az indokkal hogy van barátja. Elég rosszúl esett ám 1 hónap múlva rámírt bocsántot kérni és hogy "tiszta lappal" kezdjük újra. Most tudtunk a legjobban elbeszélgetni, de szóbahozta hogy csak mint barátot tart számon (yee barátzóna...:D) De engem nem zavart, végülis még azt sem tudja hogy nézek ki, És vele egyszerűen élmény volt társalogni. Most 2 hónapra elküldte a beigért képét, ahol mondta hogy milyen cuki és aranyos. Ám ezek után némított. Most az egyik barátnője segítségével kiderítettem hogy azért tette mert a barátja miatt furán venné ki magát az hogy beszélget velem, Meg néha zavarom is. (Egyébként a barátja is tök jó fej szóval nincs bajom velük :D) (Nem, a kinézettemel biztos nincs baja, általában az ilyen lányoknak bejövök, (otaku)) bocsi ha teli van helyesírási hibákkal. De a fáradtság, a diszlexia és gyorsaság csodákra képes.. :D

2017. máj. 15. 21:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
"Most 2 hónapra elküldte a beigért képét, ahol mondta hogy milyen cuki és aranyos." Itt én mondtam neki hogy aranyos, nem ő saját magára :D
2017. máj. 15. 22:16
 2/23 A kérdező kommentje:
Valaki? Bármit?
2017. máj. 16. 22:15
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia:) Szerintem ne próbálkozz be nála...végülis van barátja, nem? Ha nincs, akkor persze, lehet beszélgetni, stb. Attól függ mit szeretnél:)

Amúgy sok szerencsét!

L

2017. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Persze most nem próbálkozok nála, de sok esély van hogy nyáron szakítanak. Akkor talán feltudnám vidítani, amúgy az életkor lemaradt, Mindketten 15 évesek vagyunk, És most ez a kettő dolog eléggé gátol hogy jobban megismerjem (a másik hogy két órára lakik), de esküdni mernék, ha tényleg van olyan hogy "igazi" akkor az ő lesz :D
2017. máj. 16. 23:36
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan után akit nem érsz utol évekig csináltam egy lánynal mire találkoztunk és utána is lerázott mielőtt komoly lett volna 21/f
2017. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan, mármint tudom, hogy az összes srác ezt mondja a barátnőjére, de ő olvas, intelligens, cuki, kedves, és rengeteg dologban hasonlítunk. Esküszöm ő lenne az utolsó akiből kinézném hogy valaha is "megcsalna"
2017. máj. 19. 18:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed, akkor várd ki mig szakitanak :)
2017. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt tervezem :)
2017. máj. 28. 00:32
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak egy probléma van, épp a szerelmük csúcspontján járnak :D De végülis nem lesznek együtt örökre, és számomra ez is egy bíztató tényező.
2017. máj. 30. 19:15
 10/23 anonim ***** válasza:

"azt válaszoltam hogy akkor legyünk egyenlőre csak barátok akkor"


"szóbahozta hogy csak mint barátot tart számon (yee barátzóna...:D)"


Mikor a fagyi visszanyal. XD

Amúgy nem sok, de azért próbálkozhatsz.

2017. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!