Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem még nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem még nála?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve ismerkedtünk meg ezen az oldalon, már elsőre beleszerettem a lány személyiségébe, több Mint egy hónapot levelezgettünk, mire végre rászánta magát hogy skypon írogassunk. Ott még azt mondta hogy nagyon jófej vagyok, illetve mikor rákérdeztem hogy ez most miféle kapcsolat fog ebből kialakulni, szóbahozta hogy megpróbálhatnánk csak 200 km-re lakik innen, Itt azt válaszoltam hogy akkor legyünk egyenlőre csak barátok akkor. Több hónapot beszélgettünk megint, mire hirtelen eltünt, De megtaláltam facebookon és újra elkezdtünk beszélgetni. (ilyenkor valószínüleg már volt barátja) és Ez így folytatódott Karácsonyig, mikor a családja megtiltotta hogy beszéljen velem (utólag ez gyanúsan hangzik, de tényleg) Aztán valahogyan mégis beszéltem vele egy hónapot, és akkor törölt le azzal az indokkal hogy van barátja. Elég rosszúl esett ám 1 hónap múlva rámírt bocsántot kérni és hogy "tiszta lappal" kezdjük újra. Most tudtunk a legjobban elbeszélgetni, de szóbahozta hogy csak mint barátot tart számon (yee barátzóna...:D) De engem nem zavart, végülis még azt sem tudja hogy nézek ki, És vele egyszerűen élmény volt társalogni. Most 2 hónapra elküldte a beigért képét, ahol mondta hogy milyen cuki és aranyos. Ám ezek után némított. Most az egyik barátnője segítségével kiderítettem hogy azért tette mert a barátja miatt furán venné ki magát az hogy beszélget velem, Meg néha zavarom is. (Egyébként a barátja is tök jó fej szóval nincs bajom velük :D) (Nem, a kinézettemel biztos nincs baja, általában az ilyen lányoknak bejövök, (otaku)) bocsi ha teli van helyesírási hibákkal. De a fáradtság, a diszlexia és gyorsaság csodákra képes.. :D

2017. máj. 15. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Maradj egyenlore szerintem a baratja elobb utobb a baratok ugyis osszejonnek vagy nem? Lehet en vagyok csak igy ezzel de azok alapjan amit elmondtal en nm keresnem talalsz jobbat. Meg ha "csak" baratok vagytok akkor a palija miert nem tudhatja h beszelgettek? Ennek semmi ertelme
2017. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Elsőnek találkoznotok kellene
2017. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nála jobbat nemhiszem hogy találok (legalábbis nekem) Egyébként majdnem találkoztam vele, füreden az egyik étteremben 1 órával késöbb kajáltam mint az osztálya (osztálykirándulásuk volt...:D )
2017. jún. 13. 16:46
 14/23 A kérdező kommentje:
Naa, bocsánatot kért. Újra barátok vagyunk :D
2017. jún. 21. 23:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg hanyagolni. Ha tudok segíteni esetleg akkor írhatsz nyugodtan :D

L

2017. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Most nincs semmi probléma. Sőőt... Majdhogynem az ő városába megyek nyaralni, de még csak baráti szinten vagyunk :D
2017. júl. 5. 00:53
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, plusz megmondta hogy csak barátként tekint rád akkor mi a p*csáért hitegeted magad? Lehet nyomkodni a piros kesztyűcskét a válaszomra de szerintem akkor is hülyeség megvárni, hogy szakítsanak. Ha most nem kellesz neki, akkor miért kellenél később? Ha ló nincs szamár is jó lesz. Imádom az ilyen logikát, amikor a csaj konkrétan kimondja hogy max barátok erre nem értik meg egyesek.
2017. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Figyelj, most is titokban beszélünk, Elvileg bejövök neki. Miért ne várnám még?
2017. júl. 6. 23:57
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha kellenel neki szakitana a mostani baratjaval :D hagyd szerintem
2017. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Max a ribis lányok csinálnák ezt, engem még nem is látott élőben, persze hogy nem kockáztat. Komolyan, milyen felfogás ez? te szakítanál a barátoddal akivel egy éve együtt vagy csak mert jött egy jófej fiú aki külsőre is bejön...? Persze, elég barátzónásnak tűnik a sztori. De ha szakítana a mostani barátjával, akkor miért ne jönne össze egy helyes, (nem egoizmus, de általában jó véleménnyel szoktak rólam lenni a lányok ilyen téren.) kedves, jófej srácba, akivel már csak úgy eltudott beszélgetni 2 hónapot hogy csak egyetlenegy témáról volt szó? Szerintem minimum van esélyem.
2017. aug. 18. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!