Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés
Évek óta szerelmes voltam egy osztálytársamba, de ő nem mutatott felém érdeklődést ilyen téren. Haverok voltunk, és padtársak is egy ideig. Elballagtunk, és probáltam elfelejteni őt, ami nagyjából össze is jött. Ennek már egy éve.Találkoztam egy nálam idősebb sráccal, akivel megkedveltük egymást, alakultak a dolgok. Erre, megkeresett a gimis szerelmem, hogy hiányzom neki, és szeretne velem találkozni. Sokat gondolkodtam, hogy mi legyen, és mivel az uj sráccal még nem jártunk , csak ismerkedtünk, ezért igent mondtam a randira. Találkoztunk, beszélgettünk, és rájöttem hogy még mindig szeretem őt. Tudjátok, megláttam és fellobbant bennem valami. Végül mondtam neki, hogy gondolkodnom kell a dolgon, és majd még beszélünk. Kicsit csalódott volt, de megértette. Mit kéne csinálnom? Nem tudom eldönteni. Nem akarom megbántani a mostani srácot, mert olyan kedves, megértő és igazából kedvelem öt.. de ez a találkozás ...nem is tudom. Szerintetek mit kébe tennem?

2017. máj. 16. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te kib..sztál egy emberrel,és még ez a legszebb szó. Randi időszak alatt megvezetni egy embert ronda dolog...

Neked a volt oszt.társad kell, a másikat meg megbántod, azt nem tudod kikerülni.

2017. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg. Semmi nem volt az osztálytársam és köztem azon a találkán. Még egy csók sem
2017. máj. 16. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta,hogy megcsaltad? Randis íratlan szabály,hogy nem tartunk több vasat a tűzben, mert az a másikkal szemben tiszteletlenség.
2017. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# miről beszélsz nem csinált semmi rosszat, minden rendben van ne aggódj.

Ha nem jar senkivel sem, nem baj hogy elmegy velük .....pl beszélgetni. Hiszen igent senkinek sem mondod.

Megértelek téged, mikor felejtenel, előbukkan a régi nagy Ő.

Ezt magadban kell eldönteni, hallgas a szívedre. :)

2017. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4; Két emberrel randizni bunkóság, akkor is, ha ezt ilyen szépen kiszínezzük.
2017. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!