Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez esetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Na szóval, annyi a lényeg, hogy tetszik a másod unokatesóm.


De ő fiatalabb is nálam(két évvel) és nem is tudom.. Félek be vallani neki, hogy tetszik nekem. Elmondaná az osztálytársainak is meg minden.. Legalábbis Szerintem.


És ahj nehéz... Úgy alapból nem szoktunk beszélni, mert a haverjaival van folyton, meg milyen lenne már oda tolakodnom a társaságukba.



Nem tudom mit tegyek...


2017. máj. 17. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
14/L
2017. máj. 17. 19:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy beteges ha egy csalad tagod tetszik? Esetleg szexualis kapcsolatot letesitenek csaladon belul? Remelem ez egy rossz vicc volt. Szerintem ne mond el neki a sajat erdekedben
2017. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beteges. De én egyszerűen nem tehetek róla... Ezt érzem, ez van. Értem, akkor nem mondom el neki, köszönöm a tanácsot.
2017. máj. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!