Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van fiú és lány barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez egy vita kérdés és nem véletlenül, mivel mindenki sorolhatná az érveit ellene, vagy mellette akár az örökkévalóságig is, de akkor se tudnák eldönteni...

Ha csak a vélemények érdekelnek, akkor leírom:


Szerintem van, DE (mivel mindig van egy de) egyáltalán nem tini korban, ahogy látom a körülöttem levőket a legtöbb lány vagy fiú ismerősöm a barátjával jött össze (barát, nem úgy mint pasi, hanem barát mint jó haver)

Ahhoz hogy az egyik fél ne szeressen bele a másikba csak mert néha együtt lógnak kell némi felnőttség és nagyobb világ szemlélet, hogy egy lányra máshogy is tudj tekinteni, ez a tiniknél még nincs meg, mert nincs elég élettapasztalatuk, így a barátjukba általában könnyedén beleszeretnek, ami akár a barátság végét is jelentheti, persze ezek között lehet normális kapcsolat is (olyat is láttam nem egyet, de a legtöbb csak pár hétig tart)

Szóval igen van, de nem minden esetben lehetséges

2017. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt szokták mondani, hogy "van ha a lány ronda".

DE, szerintem még akkor sincs. Vagyis ha magamból indulok ki...

Jelenleg is van egy lány barátom aki egyáltalán nem az esetem, viszont belsőre nagyon passzolunk és egy hullámhosszon pendülünk. (Többek között ezért is vagyunk haverok.)

Viszont mégis emiatt nagyon vonzódom azthiszem hozzá. És ha azt mondaná, hogy próbaljuk meg, akkor örömmel igent válaszolnék.

De a véleményem még mindig az róla, hogy nem az esetem/ízlésem a lány. De valahogy ellent mond egyik a másiknak.


Szerintem is már inkább felnőtt korban létezhet fiú-lány barátság, mivel érettebbek a szereplők.

De ez mindenkinél teljesen változó, ha egy lány illetve fiú jól érzik magukat akkor ott vonzalom is van.

17/F

2017. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

nagy bolcsességet mondok "fiú és lányközött nincs, de férfi és nő között van"


amugy elottemlévo ugyanezt mondta csak hosszaban kifejtve

2017. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
meg a kettovel elottem lévo
2017. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van, de csak kb. 14 év alatt.
2017. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van. Nekem legalábbis vannak fiú barataim/haverjaim és egyikünk se akar többet.

Környezetemben is sokat látok.

Nem értem hogy sokan miert írják hogy nincs. Maximum nekik nincs/nem jött össze/nem tapasztalták de csak azért mert az ő életükben eddig még nem jött össze ,attól még másnak lehet.

2017. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van. Nekem legalábbis vagy, és tudom, hogy nem akar többet és én sem tőle. Legjobb barátok vagyunk, így nyilván bírjuk, sőt szeretjük egymást, mindent elmondunk egymásnak, ez alapján összejöhetnénk. Külső.. Hát nem mondom elég helyes és tudom, hogy ő is szépnek tart engem. Így is simán lehetnénk együtt ha csak a külsőségeket nézzük. Konkrétan még vonzódunk is egymáshoz szexuális téren is. Ez van és kész ééés mégsem tudnánk összejönni. Egyikünk sem tud másként gondolni a másikra, mint egy barátra. Neki más tetszik, nekem is más tetszik és ha épp egyikünknek sem jön be senki akkor sem hajlunk egymásra. Szóval ez alapján bizton állíthatom, hogy létezik fiú és lány barátság. Igaz, nálunk ez mg csak 2 éve tart, de hiszek benne, hogy ez így is marad.
2017. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
CSAK barátság nincs. Valaki mindig többre vágyik akkor, amikor már tényleg kialakult a barátság közöttük.
2017. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7., nem lennék meglepve, ha nemsokára összejönnétek amúgy :D Ez a szexuális vonzódás, amit írtál, már kizárja szerintem. Egy lánybarátodhoz nem vonzódsz szexuálisan, ahogy ő sem (persze hetero keretek közt), az nem lehet olyan barátság, mint azonos neműek között.


Ettől függetlenül én is azt vallom, hogy létezik, leginkább kiskorban és felnőttkorban.

2017. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 Ott már megvan a vonzalom :D Fizika és kémia is működik köztetek. Már csak erkölcsi okok nem jöttök össze. De a tudomány szerint, az ellenkező neműek baráságából lehet a legjobb és lehosszabb párkapcsolat :) Szóval dobd fel neki a labdát. Ha te nem, akkor ő előbb-utóbb úgyis feladja a színészkedést.
2017. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!