Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha beleszerettem Kovacs Balintba? (videos)

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Megertelek, helyes a csavo es a videok alapjan jo fej is.

De nem tudsz beleszeretni, mert meg s9ha nem beszeltel vele vagyis biztos nem orakat es valszeg ha mar talalkoztal is vele nem toltottel el vele annyi idot hogy megismerd megtudd mukodik e a kemia..te valoszinuleg a rola kialkotott kepbe szerettel bele,abba amit a videok es a kepzeleted alapjan krealtal. De ez teljesen ertheto mert en is imadom ot 😍👌

Tudatositsd magadban, hogy az amibe te beleszerettel valoszinuleg nem a valosag es talan igy "kiszeretsz" belole.

Vaagy irj ra es probalj meg vele megismerkedni 😅❤😊

Bocsi a helyesirasert es az ekezetert telorol irtam 😊❤

15/L

2017. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinövöd. Igazából ehhez nincsen több minden. Majd megérsz kicsit, és kinövöd.
2017. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit, majd kinövöd, hormontűltengés meg istennyila. Tinibaj. :)


1-es: Nem kell ismerni valakit, bizonyítva lett, hogy hang alapján is beleszerethetsz valakibe, szóval még csak látnod sem kell, de videós esetében még a külső is adott.

2017. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!