Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, csak kihasznált,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, csak kihasznált, de én beleszerettem. Mostanában sokat sírok miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jó barátok voltunk, de semmi több. Viszont miután a barátnője szakított vele, több időt töltöttünk együtt. Láttam, hogy eléggé maga alatt van és próbáltam megvigasztalni, szerettem volna, hogy jobban legyen. Ez biztosan imponált neki, mert egy idő után elkezdett velem másképp viselkedni. Egyre többet kezdeményezett felém, megfogta a kezem, elhívott találkozni, sőt, később meg is csókolt. Kétszer is. Azt is elmondta, hogy szeret. Ebből nekem egyértelműen az jött le, hogy akar valamit, még a barátai is tettek célzásokat kettőnkkel kapcsolatban. Viszont mégsem vagyunk együtt. Meg is kérdeztem tőle, hogy mi volt a szándéka velem, mit akart, de kerülte a témát. Végül csak annyit mondott, hogy mostanában nincs jól. Én meg persze megint megsajnáltam, félretettem, hogy mennyire megbántott és továbbra is nagyon kedves voltam vele. Néha még mindig kezdeményez, megsimogat, megölel, megfogja a kezem, engem néz, de egyszerűen nem lép a kapcsolat irányába. Van, hogy kifejezetten kerül, meg olyanokat is mondott nekem, hogy ő nem elég jó ember és nem akarja, hogy egy olyan lúzer mellett kössek ki, mint ő. Kezdem úgy érezni, hogy én csak egyfajta vigasz vagyok számára, legyen akármi is a baja. Mert tudja, hogy rám és a szeretetemre bármikor számíthat, hiszen nekem komolyak az érzéseim felé. Én tényleg szeretem őt, minden éjjel róla álmodok, kész lelkironcs vagyok már miatta. Érzékeny vagyok és sokat sírok, nem tudom, meddig bírom ezt még. Mit csinálhatnék? Köszönöm előre is.

18/L



2017. ápr. 7. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret, csak meg fel az újtól. Most szakított, lehet nagyon maga alatt van. Szerintem kérdezd meg tole megegyszer es utoljára, hogy mik a szándékai, mert ez neked igy nem jo, es ne mondjon olyat, hogy nem lenne eleg jo, stb.

Mondjad meg beki, hogy egyenes választ sueretnel, annyit megerdemelsz

2017. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Öld meg.
2017. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!