Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom, ahogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom, ahogy a barátom anyukámról beszél! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom, de néha tiszteletlenül beszél anyukámról. Ne nagy dolgokra gondoljatok, csak néha a megjegyzései rosszul esnek nekem, mert hogy is mondjam..mintha kifigurázná őt. Nem merem megmondani neki, hogy ezen változtasson, de nagyon rossz érzés, ha így beszél róla. Ráadásul én természetesen sosem szólok egy rossz szót sem az ő szüleire.

Ti mit tennétek?

16/L vagyok és ő 18/F


2017. máj. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Dobnám és egy olyat keresnék aki a családomat is tiszteli. És elég érett ahoz hogy fel fogja hogy mit mond.


Ja bocsi 18 éves akkor ő 100% ig érett és normális.

2017. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Mondjuk kiállnék anyámért. Szégyen vagy, hogy egy farok miatt hagyod, hogy így beszéljen valaki a szüleidről.
2017. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy én beszélnék vele ne az vezéreljen hogy mi lesz ha ki dob. Az irányítson hogy ő az anyukád aki ki hordott és meg szült és nem figurázhatja ki olyan ember akit a pasidnak nevezel és "szeret" téged mert az anyukádnak köszönheti meg azt hogy vagy.
2017. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem pedig kioktatást. A normális választ köszönöm, 3. :)
2017. máj. 21. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudsz valami példát, hogy mit szokott mondani a barátod?
2017. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyereket megdicsérném!Miért?Nem szabad semmit se szólni,ha olyan az anyád?Csajom anyja sem 100-as,de van egy határ amit át szokott lépni,és akkor azért szólok neki,de nem beszélem ki a háta mögött őt!Lehet,hogy anyád megbántotta valamivel a pasidat!Ezt nem itt kéne szerintem megbeszélni,hanem vele kéne!Szerintem öld meg és ásd el egy zsákba a pasidat!
2017. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!