Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de teljesen tanácstalan. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki már egy ideje tetszik, szerelmes vagyok belé. Volt egy időszak amikor azt éreztem hogy én is bejövök neki, de gyáva voltam kezdeményezni. Azóta egy másik fiú udvarol neki, már többször randiztak,jól kijönnek egymással. A gondom az, hogy a lány nagyon kedves velem, ( nem is gondolja hogy komoly érzelmeket táplálok iránta) ezért nagyon nehéz kiábrándulnom belőle. Már 4x sikerült rövidebb időre, de amint rám mosolygott megint megadta magát a szívem (remélem ez érthető volt). Számomra tökéletes külsőre mint belsőre, ami szintén nehezíti hogy kiábrábduljak. Mit tennétek a helyembe ?



Nem meren elmondani érzelmeimet, mert jól kijön a udvarlóval, illetve biztosan nem tudna ugyan úgy viszonyulni hozzám mint most.

Viszont ha továbbá sem teszek semmit érzem hogy szép lassan depressziósabb leszek és ezt már nem bírom sokáig. Válaszokat előre is köszönöm! 17/F



2017. máj. 22. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Kemény dolog a szerelem, de még jobb dolog a munka!!!


Én mondom neked, itt két lehetőséged van:

-vagy belekerülsz egy szemszögemből ebből kialakuló szerelmi háromszögbe és akkor van esélyed erre is, arra is (a lány kedvessége még csak egy dolog, lehet, hogy ilyen a természetes énje-KEDVES9


-vagy elvonod a figyelmed: több tanulás, diákmunka, valami hobbi


A depressziód kerüld el!!

Látszik.

00000000000-kor itt egy kérdés, én is aludni készülök, azt még ezen agyalsz gondolom reggelig.

Másnap suli, szívverés, a szeretett lány a másik udvarló körül.


Tenni kell valamit nem gondolod?

Lépj a tettek mezejére Lovag!


22F

2017. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg még annyit, elhiszem amit mondasz!!!


Eddigi életem során 3 lány iránt éreztem valamit is.


1. Első barátnőm volt és a 3. eljöveteléig utolsó is.

2. Ő volt életem szerelme, a lányról kiderült, hogy férjnél van!! Legalábbis nekem ezt mondták.


3. Na ez a lány volt aki megmentette összetört, gyenge kis szívemet és párnám lett puha testéből!


No de tenni kell, valamit fel kell mutatni.

Az éltanuló, okos srác aki nem szól be a tanárnak?

-ez felkelheti a hölgy figyelmét


Mondjuk ha a kedvességét te hálásan viszonoznád még többel???

-ebből észreveheti


Beszélj az udvarlóval, önts tiszta a lapot ha más nem megy!!!

Mond el mit érzel, hogy nem szeretnél kárt tenni kettejükben de azért vinnéd a csajt ha lehet!


LEGFŐBB TANÁCS:

ne bunyózz, meg eszedbe ne jusson összeroppanni lelkileg.

2017. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blondie.W ***** válasza:
Legyél bátor, mondd el a lánynak. Olykor kockáztatni kell, hogy boldogok legyünk. :)
2017. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kedveskedj neki legalább annyit, mint ő neked!

Kínáld meg valamivel minden héten legalább 2x!

Tudod, mit szeret rágcsálni?

Vagy mit vesz a büfében?

Ajánld fel, hogy leszaladsz neki, mert úgyis mész, mit hozzál.

Ilyenek.

Heti 2x elég, hogy felfigyeljen!:)

Mosolyogj rá vissza mindig, ha rád néz!:)

2017. máj. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!