Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni biztosra...

Black.hayate01 kérdése:

Honnan lehet tudni biztosra hogy tetszem egy fiunak? Mik a "jelei"? Teljeseen tanacstalan vagyok, mit tegyek? Mit higyjek?

Figyelt kérdés

kulfoldon elek es itt a kornyekunkon korulbelul 200 magyar el es abbol nalmunk a suliban van 2 rajtam es a tesomon kivul. Ugye bar az eggyetlen magyar srac aki 1 evvel idosebb mint en es kb mar lassan 1 es fel eve tetszik nekem es nem akarom elmondani neki mert nem tudom biztosra hogy tetszek neki. Egy suliba jarunk szoktunk beszelgetni mindent elmondunk egymasnak es sokat viccelodunk es nagyon edes es kedves velem (persze masokkal is) es mostansag mindig emleget egy lanyt hogy de aranyos es stb... nem reg ossze is jottek es nem tudom mit gondoljak errol mert mindig nez , kozelemben van de viszont soha nem akar oda jonni hozzam ( ha odamegyek akor is masokra figyel ) miota ossze jott a lanyjal hanyagol. Elotte minden nap beszelgettunk aranyos dolgokat irt nekem interneten es eloben is .(tudja hogy nem vagyok facebookon szivecske kuldos es pont mikor megbatnottak utana mikor uzent valakinek valamit rajtam kereszul uzenetben es szivecskevel a vegen akkor utana azt irta hogy:" Tessek itte gy szivecske neked is mert meg ilyen eros lellekkel rendelkezo lany meg nem lattam " mmeg mondta hogw nem mindenkivel kedves mert masokhoz viszonyul hogyan viselkednek vele es megkerdeztem h velem ugye nem csak kedveskedik "nyalizik" es azt irta hogy : "nem mert birlak teged"

sokszor ha a parkapcsolatokrol beszelgetunk akkor mindig ra kerdez milyen fiuk jonnek be nekem de elotte mondja h ne ertsem felre :D )

oszinten nem is tudom mit gondoljak :( Mit tegyek? Lemonani nem tudok rola mert nem megy , nem egyszer probaltam de nem birom nelkule es oszinten nem is akarom elvesziteni se:( Mindig nez , neha elvorosodik , kettesben elotte mindig nagyon jol elbeszelgettunk es most elhanyagol a baratnoje miatt es elotte mielott ossze jott volna a lannyal akkor mondtam neki hogy ha ossze jon vele ugye nem fog elhanyagolni es azt mondtan hogy nem :(

letszives segitsetek !!! es normalis kommentekkel !! elore is mindenkinek koszi:)



2015. márc. 10. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos bejössz neki én pl soha nem kérdeztem olyan lányt a férfiideáljáról aki nekem ne tetszene. A "de ne érts felre nem azért kérdezem" az hazugság
2015. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló:) És szerinted ilyenkor mit tudok tenni?:o Én teljesen tanácstalan vagyok:/ Van barátnője és mobstanság mint ha kerülni probálna..:/Ha odamennék hozzá akkor nem zavarnám a jelenlétemmel?:o
2015. márc. 16. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért kerül hogy ne kavarja fel magában a dolgokat. Éld az életed azt majd lesz valami, olyan még nem volt hogy valami ne legyen :D
2015. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VASSZAKÁLL válasza:
Ami tuti igaz zavarodott egy fiu ha beszel a lannyal probal kedves lenni neha megbamul stb. Tapasztalatbol mondom;) 12/f
2016. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!