Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de tanácstalan is. Segitenétek?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerjük egymást, nagyon beleestem. Állitólag ö is belém. De mégis valahogy másképp, vagy csak másképp éli meg. Bennem sokkal jobban ég a tűz, és legtöbbször én kezdeményezek, keresem. De rögtön hajlik felém, találkozunk, legyünk együtt. Szóval úgy érzem szeret....mégis passziv. Na ezt nem tudom hova tenni. Léteznek ilyen pasik, akik ennyire passzivak ha szerelmesek? Én fussak utána? :) Nehéz mert az agyára se akarok menni.

Adjatok tanácsot légyszi!


2017. márc. 17. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök cuki vagy
2017. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek. Nem akarnak nyomulni, mert sok nő azt is rossz néven veszi.
2017. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek.

Nem passzív, csak várja hogy kezdeményezz, a leirtakból látszik hogy szívesen van veled. Próbálj kezdeményező lenni, kis türelem és aktívabb lesz.

2017. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú ez jó kérdés, én is voltam ilyen helyzetben, és nagyon össze voltam zavarodva. Szerintem későbbiek során fel fog szabadulni melletted, és simán fog keresni meg ilyesmi...introvertáltabb típus egyébként? mert akkor lehetséges. de te aggódsz esetleg azon, hogy te jobban odavagy érte mint ő érted? (mert én anno ezen filóztam)..mert ezek olyan kérdések, amire én is oly szívesen kapnék választ..mert egy talány
2017. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Picit félek, igen,hogy én jobban oda vagyok érte. Illetve nem is félek már, kezd természetes lenni. Mégis van bennem egy kis kétely, amikor nem vagyok vele. Amikor együtt vagyunk, látom, érzem mennyire oda van értem.

Igen, ö elég zárkózott tipus, nincs könnyű dolgom. De ahogy megismerem, egyre inkább érzem,hogy nem akarom feladni, nem reménytelen. Remélem :P

2017. márc. 17. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:) ha zárkózott a srác, akkor egész egyszerűen nem tudja rendesen kimutatni, meg a fiúk néha ilyen gyámoltalanok a kapcsolat elején, de aztán fel fog engedni ő is, szerintem...nekem is ilyen pasim volt.:)
2017. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De édes vagy! Sok sikert, hajrá szerelem! :) 30/l
2017. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tom80 válasza:
Szia. Sőt mondok olyat, hogy az ellenkezőjét csinálja viselkedésben, avagy neutrális. Node a szerencsétlenkedésnek is van határa, tehát azért szerintem joggal elvárható részedről egy kis viszonzás is. 37/F
2017. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!