Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok. Megkérte a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Megkérte a barátom a kezemet. Ez nolmárlis dolog?

Figyelt kérdés
Olyan a barátom ,hogy tényleg tudom ,hogy szeret eddig csak nekem írt verset, szokott sírni miattam szoval nagyon ki mutatja ,hogy szeret. Bármiről tudunk beszélni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncs! Előre is köszönöm.

2017. máj. 22. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Legalább 16 éves, vagy 28?


Mert ha 28, normális, csak az nem, hogy egy kislánnyal jár.

2017. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ez nem normális (szerintem)
2017. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem.

Ha egyidősek vagytok, akkor még bőven túl kicsik vagytok, ha meg jóval idősebb, akkor meg nem normális, hogy jár veled.

2017. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
15%
Lehet, hogy ezzel fejezi ki azt, hogy mennyire szeret! Becsüld meg, hogy akad még ilyen fiú! A haverjaim sosem tennének ilyet (én igen)! 17 F
2017. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell azon gondolkozni, hogy normális-e vagy sem. Jól esett? Örültél neki?

Ez nem azt jelenti, hogy akkor holnap után elkezditek szervezni az esküvőt :)

Szerintem csak ki akarta fejezni, hogy komolyak a szándékai, és szeret. Én örültem volna neki. Persze nyilván csak akkor, ha nem kap tőle minden egyes barátnő gyűrűt, akivel együtt van egy kis ideig.

2017. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem,még előtted az élet és már is megkérte a pasid a kezed.
2017. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Amanda :) válasza:
77%
Itt nem az a fő kérdés, hogy normális-e, mert úgyse vesz el most. Ez egy 'szeretlek' gesztus.
2017. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez halál cuki és regén ez teljesen normális volt csak mostanaban divat ilyen keson hazasodni

Persze ha meg egyutt lesztek 20 evesen boven raertek o ezzel csak ki akarta fejezni h te vagy elete szerelme

Kepletesen eljegyezhetitek egymast hazasodni meg ugyse fogtok :D

2017. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!