Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális dolog amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog amikor fogom a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Most jöttünk össze barátnőmmel és nekem ő az első igazi kapcsolatom és úgy érzem teljesen szerelmes vagyok belé :) És igazából lehet, hogy ez nagyon gáz de még sosem sétáltam lánnyal kézenfogva. És most hétvégén náluk voltam és együtt mentünk mindenhova egész nap reggel megfogta a kezem és igazából este engedte el :D

Nagyon jó érzés volt :) Csak az volt fura nekem hogy mindenki minket nézett, vagy lehet csak én komplikálom túl, leginkább korombeliekre gondolok. Meg ilyen ismeretlen ismerősök is néztek és összesúgtak meg hasonlók picit zavarba ejtő volt nemtudom miért kell úgy bámulni. Mondjuk nem miattam az biztos mert a barátnőm nagyon szép lány és elég népszerű is, szóval lehet engem most sokan utálnak de nem érdekel. Csak furcsa volt ez nekem amúgy nem szoktak így nézni az emberek, mondjuk belegondolva lehet én is önkéntelenül jobban megnézem a párokat, hogy milyen a srác milyen a lány. Vagy ez tök nem normális?


2017. márc. 26. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális sztem, énis voltam egy lánnyal randi féleségen és csak a buszon mindenki minket nézett...Én sem értem miért :DD
2017. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Árad belőletek a boldogság még szép, hogy ezt megnézik az emberek :D
2017. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!