Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért bámult állandóan a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámult állandóan a srác?

Figyelt kérdés
Először nem vettem komolyan, de aztán másoknak is feltűnt, hogy egyfolytában engem néz. Nem mondanám, hogy tetszettem volna neki, barátnője is lett, szóval egyáltalán nem értem. Most ballagott el, szóval nem valószínű, hogy találkozunk még, de szerintetek miért csinálta?
2017. máj. 22. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy van barátnője, tetszhetsz neki.
2017. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, azonban később lett barátnője, minthogy engem elkezdett nézni.
2017. máj. 22. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy lány, aki ugyan így egyfolytában néz. Nem is nagyon szólal meg, de hozzám egyre többet beszél, pedíg én nem kérek belőle. Mondjuk nem tudom, te előtte nézted? Vagy mondott valamit?
2017. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Észre se vettem volna, ha nem néz folyamatosan, és csak úgy néztük egymást egy ideig. Ezután kezdtem el köszönni, de ha én nem köszöntem, akkor ő sem, szóval hagytam a fenébe. Csak az volt a fura, hogy még mindig nézett, és már a haverjai is észrevették. Nem beszéltünk szinte semmit, és már nem is fogunk. :D
2017. máj. 22. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged én is néznélek ;)
2017. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!