Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tilt le, old fel állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le, old fel állandóan ez a srác, ha nem akar tőlem semmit? Szórakozik velem?

Figyelt kérdés

2013 nyarán ismerkedtem meg ezzel a sráccal. Akkoriban a legjobb barátja járni akart velem, párszor randiztam ezzel a fiúval, amit bár ne tettem volna. Egy közös buli alkalmával megismerkedtem a barátaival, ahol ott volt a srác is. Úgy éreztem, hogy szerelem első látásra. Elkezdtünk jóban lenni. Látszólag úgy tűnt mintha tetszenék neki. Belebonyoludtunk egy barátság extrákkal dologban, viszont amikor a szexre került volna a sor, vagyis előjáték közben egyszer csak közölte, hogy ne, ez neki nem megy. Nagyon kínos volt, azt hittem velem van a baj. Rá 1-2 hét múlva szóltak a haverjai, hogy nekik azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, nem jövök be neki stb. Kérdőre vontam, beismerte ezt, kérte, hogy hagyjam békén, szeretné ezt lezárni velem, csak nehéz. Nem is értettem, hogy mi olyan nehéz, ha semmi komoly nem történt köztünk. Majd kb 3/4 év múlva ő keresett meg 2x is. Elhívott egy buliba, vagyis könyörgött, hogy menjek. Beszéltem ott vele pár szót. Majd utólag kifakadt, hogy ő hívott el engem, én meg le se szartam és ez neki rosszul esett, meg hogy most akkor hanyagoljam megint 1 évig szomorú fejeket küldve az üzenet végén. Ha meglátott más fiúkkal beszélni, féltékenykedett meg bunkózott velem, de ugyanúgy azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit. Nem értettem a dolgot. Elmondtam neki, hogy mit érzek iránta és kértem, hogy legyen velem őszinte. Nem volt az. Üzenetben leírta, hogy szálljak le róla, hogy ő se fog keresni ezt megígéri. Letiltott facebookon, pár hónap múlva meg feloldott. Ezt 3 éve játssza, hol letilt, hol felold, beszélgetünk, eljátssza a sértődöttet, majd újra letilt. A legutolsó 2 alkalommal megelégeltem és tiltottam. Az 1.-nél azért, mert túl akartam lépni rajta, úgy gondoltam, hogy ha elfelejtem majd feloldom, tudván, hogy én úgyse keresem már. Meglepetésemre névnapomra írt, kérdeztem tőle, hogy miért, amire azt felelte, hogy ne kérdezzem, csak úgy. A 2. alkalomnál meg a messengerből tiltottam le, hogy ne írjon. Pár nap múlva meg azt látom, hogy megbökött facebookon, azzal magyarázva, hogy ő nem érti, hogy miért tiltottam le. Ez volt kb 3 hete. Még egyszer utoljára megkértem, hogy találkozzunk, tisztázzuk végre, belement. Tegnap írtam neki, hogy mikor lenne jó neki, visszaírta, hogy nem érti minek akarok véget vetni meg, hogy én kinek képzelem magam. Visszaírtam, hogy most már jó lenne ha végre felnőtt férfiként viselkedne. Erre letiltott.


Nekem ebből nagyon elegem van, szánalmas már ez az egész ügy. Szeretném vele lezárni ezt végleg, de nem hagyja. Pontosan tudom, hogy ha ennek most nem vetek véget, akkor x hónap múlva megint eljátssza ezt.

21 éves, nem volt még komoly kapcsolata tudtommal.

Tudom, hogy én is teljesen hülye vagyok, hogy ezt idáig hagytam.


Ha nem tetszem neki, miért nem hagy békén, miért próbálkozik be, ölel, csókol ha még szexet se akar?

Most akkor mégis csak érezhet valamit, csak tagadja? 23L


2017. ápr. 10. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy teljesen mindegy ,hogy mit akar,úgyis meggondolja magát.Én nem szánnék rá több időt az életemből.
2017. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tiltsd le de vegleg, mindenhonnan torold. Ennyim
2017. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!