Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóval van egy srác akivel kb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy srác akivel kb már egy éve alakulnak a dolgok. De nem tudom h meg mindig érdeklem e? ( a többi lennt)

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt kb elkezdtünk egymással írogatni meg kb 2 szer találkoztunk is de mivel ő elég vissza húzódó meg én sem viselkedem a legegyertelmubben ezért nem történt közöttünk semmi..mikor elobe vagyunk nagyon nem is beszélünk sokat.. talán azért mert mind2 en bizonytalanok vagyunk..na de lényeg h volt közöttünk egy nagy szünet de a semmiből megint irt nekem.. azután pedig egy kisebb társaságba voltunk s miután o elment azt mondtak a barátaim h én nagyon távolság tartó voltam s semmi fele jelzést nem adtam neki arról h k tetszene nekem..de viszont o nagyon csendes volt.. és én se tudtam h o most akar meg valamit vagy nem ..na de lényeg h miután elment egy picit becsiptem és a barátaim szerint egy elég vicces videót küldtem neki és meg írtam neki egy olyant éjjel fel 2 kor h remelem jól érezte magát és h mehetek e vele motorozni de erre viszont nem reagált semmit..most miért csinálja ezt..de viszont a munka helyen mikor találkozunk sokszor tartotta a direkt szemkontaktust meg mintha mosolygott volna..én ezt most nem értem..mi ez most?
2017. máj. 23. 09:53
 1/2 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2017. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2017. máj. 27. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!