Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek újra olyan mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek újra olyan mint régen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok, és egy számomra nagy problémának a megoldására kérnék tanácsot Tőletek.

A gond a következő:

Régen, mikor még tapasztalatlan(abb) voltam kapcsolatok terén, képes voltam a szerelem érzésére, és arra, hogy hosszútávra tervezzek egy lánnyal.

Telt az idő, jött az első barátnő, az első csalódás, majd a második, harmadik...és meguntam, hogy mindig én csalódok. Akkora szellemi és lelki változáson mentem keresztül, hogy azóta nem hogy nem tudom szeretni a "kiszemeltem", vagy a párom, de nem is akarok velük egy hónapnál tovább lenni... Ezen a mentalitáson változtatni akarok... Régen ilyen lányokért, mint akikkel egy hónap után mostanság szakítok, mindent megadtam volna, most pedig semmi érzelem nem fűződik hozzájuk (bűntudat sem szakításkor, akármilyen csúnyán is zajlik).

Kimerültem volna érzelmileg? Vagy mitől lehet? Haragszom magamra, amiért hagytam, hogy így megváltozzak, de nem tudom hogy lépjek vissza. Igazából arra várok (illetve abban reménykedem), hogy jön egy lány, és mint a filmekben szerető férfit alakít az érzéketlen hülyegyerekből. :D De erre semmi esély sincs, és én akarok rajta változtatni saját kezüleg, mielőtt több lánynál vágom el az esélyeket ok nélkül.


Azon gondolkozom, hogy egy ideig, amíg nem tisztázódik le bennem minden nem is keresek kapcsolatot, viszont... Így magányosnak érzem magam, és valójában sehogy sem vagyok boldog. :/ Bármi ötlet? Veletek volt már hasonló?



2017. máj. 24. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, ez főleg azért van, mert félsz az újabb csalódástól. Ezen ugyan nehéz változtatni, de nem lehetetlen. Szóval, ez rajtad múlik. Sajnos több tanácsot nem tudok adni, mert mindenki máshogy tudja megváltoztatni a hozzáállását. De szerintem kezd azzal, hogy nem arra gondolsz, hogy jajj, ez is biztos csak egy hónapig fog tartani, már nem is tudok szeretni, bla bla bla... Inkább állj hozzá úgy, hogy te mindent megteszel annak érdekében, hogy sikerüljön.Aztán egyszer csak sikerülni fog.:)
2017. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. máj. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!