Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, ti voltatok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti voltatok már szerelmesek jóval idősebb pasiba/nőbe?

Figyelt kérdés
Tehát olyanba, aki kétszer idősebb volt nálatok.

2017. máj. 24. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10# ebben a korban így ez tényleg DURVA!


Azért bárhogy is nézzük még egy gyerek vagy. A sràc 20 éves ő meg már felnőtt. Hű ez durva.


Rossz bele gondolni abba,hogy a 15 éves lányom egy 20-21 éves csávóval járna. O.o Vagyis a bàttya korosztàlyával.


A 15 éves még csak középsulit kezdi. A 20 éves pedig már kilép a felnőttek világába Egyetem/Főiskola OKJ/Szakma.


Omg..


F

2017. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mennyi hülye van itt. Utolsó, kérdező.... sok tinicsaj rá van állva a harmincasokra. Tapasztalat, ti nyomik!


Nem kell ez hogy "#7, Szép álmok, szép álmok. ;)

Csak szeretnéd, hogy igaz legyen..."


Főleg hogy ordít rólad hogy semmi élettapasztalatod sincsen!

2017. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ilyen élettapasztalattal inkább elbújnék
2017. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez igen! Tudjátok mi a bibi ebben az egészben? Az, hogy igenis sok élet tapasztalatom, mint azt ti hinnétek... Tisztában vagyok azzal, hogy sok tinicsaj bukik harmincasokra, de én azzal is tisztában vagyok, hogy ezen az oldalon lévő válasznak a fele nem is igaz... Egyébként tudjátok mi bosszant fel a legjobban? Az, hogy nektek, 40 év körülieknek már a saját 16 éves lányotokat kéne nevelni és nem a tiniket baszni! Ja és tudjátok mit? Nem a nők hibája az, hogy nincs életetek, ezt mind magatoknak köszönhetitek! És nem, az rohadtul nem élet, hogy tiniket basztok... Szerencsétlenek vagytok, ez a nagy igazság. Egy nagy rakás szerencsétlenség az összes... Édes istenem... Sok sikert az életben, khm.
2017. máj. 26. 15:02
 15/15 anonim válasza:
Én a bátyám legjobb barátjába vagyok őrülten szerelmes, aki 25 éves, csak hát én mégcsak 13 vagyok. :(
2017. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!