Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy 18L és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 18L és egy 42FFi kapcsolatáról? Szerelmesek, a ffi nagyon jól bánik vele. Igy is lehet bántódása a lánynak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az azért szerintem már túlzás
2013. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

LoL pedomaci nagy halra akadt. ;ddd


De ha Ti ugy gondoljátok és a környezetetekben feltudjátok vállalni, sztem nincs akadálya. De jól ismerjétek ki egymást, nehogy bukta legyen...

2013. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Lehet! Nem megy bele a vaginájába a f#sz
2013. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Azt gondolom hogy az ő dolguk,persze én is szivesen sunáznék egy ilyen fiatal pipit :D
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

a férfi egy nagy PEdo.

a lány egy hülye ribi.

ennyit gondolok.

2013. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
áhh ez már nagyon sok! apád lehetne! azért azt ne mondd már hogy nem érdekelnének a rosszalló tekintetek meg vélemények. azt mondom hogy 10-15 év még belefér, de majdnem 25.. gondolj bele. :/
2013. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
"bántódása" - miért lenne bántódása a lánynak?
2013. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sztem semmi akadálya! Viszont tényleg meg van az esélye, hogy a leányzó naiv, a pasinak meg friss hús kell. Ez viszont kortól függetlenül mindig benne van a pakliban.

A legjobb bnőm 20 éves. 36 a párja. Semmi problémájuk nincs. Nagyon jól megértik egymást, és boldogok együtt. A környezetükben élők hasonló véleménnyel éltek, mint az itt előttem szólók... Egyszerűen nem törődtek senkivel, csak egymással és együtt maradtak.


Ha nekik így jó, akkor nem kell vele foglalkozni ki mit mond. ;)

2013. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Liza?te vagy?
2013. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerelemben mindig érheti bántódás az embert.
2013. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!