Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Voltatok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már szerelmesek sokkal idősebb férfiba? Okozhat-e problémát 15-20 év, vagy annál több korkülönbség? Egyik ismerősöm azt állította, hogy nem csak ezen a tényezőn múlik a boldogság. 19/L

Figyelt kérdés
Egy 15-20 évvel idősebb férfin viszont hamar megakad a szemem. Velük több dologról lehet beszélgetni, és mivel sok mindent átéltek, öröm hallgatni, amikor elmesélik az élettel kapcsolatos tapasztalataikat. Nem mellesleg azt hallottam, hogy az ágyban is nagyon jók.. ;) Annyira vonz az őszülő halánték. Ti is így vagytok/voltatok ezzel?

2016. febr. 2. 17:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én velem egykorúba (akkor még 24 éves) is találtam olyat akivel sokmindenről tudunk beszélni,tapasztal és érdekes személyiség,jó az ágyban az ősz haj meg nekem nem gyengém :) Egyszer úgy is az megőszül tudom de akkor már én is :) Nálam max 5 év fért volna bele a pasi javára ha úgy alakult volna.Persze attól még 10-15 évvel idősebbel is működhet jó egy kapcsolat a 20at én már nagyon soknak tartom.
2016. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem sokáig tetszett egy nálam 14,5 évvel idősebb férfi, ám nem lett semmi a dologból. Neki kellett volna kezdeményeznie.. Azóta túljutottam rajta..
2016. febr. 2. 17:36
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Én 26 vagyok és csak a minimum 40 éves férfiak tetszenek, de inkább legyen több.

Ezt dobta a gép, hogy ezt szeretem ez van :)

Egy velem egykorú fiú sem külsőleg sem belsőleg nem tetszett még soha.

Nincs ezzel baj, simán működhet így is egy kapcsolat.

2016. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Voltam, régen, de semmit nem akartam tőle. Azóta 4-6 évvel fiatalabb barátaim voltak/van, és működik.


Ja, az őszülő halánték vonzó, meg a prosztata probléma is, az aranyér és visszér is nagyon szexi :D

2016. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A korombeli/hozzám hasonló korú fiúk közül akadt pár, aki tetszett nekem. A belső tulajdonságaikkal volt gond. Sokszor tapasztaltam, hogy bármilyen kétértelműbb szót hallottak, röhögésben törtek ki. Nyilván nem mindenki ilyen, de 50%-ukra ez a jellemző.


Az egyik barátnőm egy 18 évvel idősebb férfival gabalyodott össze. Nagyon szeretik egymást, a férfi szerintem is nagyon jóképű. A barátnőm áradozik, hogy soha, senkivel nem volt még ilyen jó a szex.. :) :)

A pasinak is tetszik a lány teljesítménye, elvégre friss hús.. Szóval lehet abban valami, hogy az idősebb férfiak jobbak az ágyban! Kipróbálnám egy érett,meglett férfival..

2016. febr. 2. 17:46
 6/30 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Nem, de nem igazán tudom elképzelni, hogy 20 évvel idősebb férfiba szeressek bele. A vagyonába igen, de nem belé :D

Biztos nagyon jók lehetnek az ágyban, főleg egy 60 éves, aki csak tűvel képes produkálni egy 5 perces erekciót. :D

Vagy egy valami 45 éves, aki 10 perc után kifullad. :D

2016. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem a 60 éves férfiakra gondoltam, hanem a negyvenesekre, ötvenesekre. Közöttük is akadnak olyanok, akik jól bírják a strapát, pláne a sportosabb alkatúak.. :)
2016. febr. 2. 17:53
 8/30 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, nem írtad hány éves vagy. A 20-as pasik nagy része valóban link, de nem mindenki. Én a 30-asokat szeretem, mert még fiatalok, de azért érettek is már. A többség. Nyilván sok szórás van.
2016. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
A 15-20 év túl nagy korkülönbség, semmi esetre sem tudnám elképzelni.
2016. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
19/L. A kérdésben feltüntettem. :)
2016. febr. 2. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!