Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok a barátom 14.Tegnap óta járunk de mindketten akarunk csókolózni de még egyikünk se csinálta.Hogy kell?Be kell csukni a szenünket?Én szemüveges vagyok ő nem de nekem le kell venni közbe?A szánkat és a nyelvünket hogy kell"mozgatni"?A kezem hogy legyen közbe?

2017. máj. 26. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Megmutassam?
2017. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb minden nap feltesz valaki egy ilyen kérdést, ha ezer nem szól erről, akkor egy sem, szóval keresgélj. de amúgy gugli is a barátod..
2017. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy közhely, de ez tényleg magától jön :)

A legelején még lehet ügyetlenek lesztek, de ha nem álltok meg egynél akkor 1-2 perc alatt belejöttök ;)

Én is szemüveges voltam,barátnőm is és sosem zavart, nem hiszem, hogy le kell venned.

A kezedet meg oda teszed, ahová akarod, attól függ mennyire vagy merész :D

Sok sikert :)

2017. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!