Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen érzés csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés csókolózni?

Figyelt kérdés
Már csókolóztam jópárszor, de mindig az volt a furi hogy sosem volt az az érzés, hogy pillangók a gyomromban, megszédülök, stb. Csak jó érzés volt, de semmi különös, semmi bizsergés vagy ilyesmi... Velem van a baj, vagy csak túl sok romantikus könyvet olvastam, és a valóságban nem olyan mint elvártam?

2017. máj. 22. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eddig mindig csak jó érzés volt, nem több, de még nem is csókolóztam olyannal akit szerettem vagy aki tényleg fontos volt nekem. Én hiszek benne, hogy ha olyannal leszek egészen más lesz :D
2017. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne áltassátok magatokat, nem lesz más, mindenki "csak ezt" érzi csókolózás közben.

46/f

2017. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés.


Nem mindenkivel jönnek a szerelemhormonok-kémia, nameg a saját lelki állapotodtól is függ a dolog. De nem mondanám bajnak, ha nincs ilyen erős vonzalom, akkor is jó tényleg.

2017. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Engem szexuálisan is beindít. Nagyon nehéz visszafognom magam, hogy ne markoljak a fenekére, vagy ne fogjam meg hátul a térdhajlatát, és húzzam fel az egyik lábát magamhoz.


Ha csak úgy egy sima rövid, akkor semmi extra.


De a hosszú, nyelves, azt imádom.

2017. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Merevítő. 69/F
2017. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen:

[link]


Akivel eddig smároltam, egyiknek se ment soha...

16F

2017. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Jo erzes, puha es nedves, de engem allandoan zavar az orrom, hiaba dontom el oldalra a fejem :D
2017. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem minden esetben, de általában másik dimenzióba kerülök. Persze én szerencsés vagyok, mert az első csókjaimat attól az embertől kaptam/kapom, akit nagyon szeretek, és fontos nekem. Pillangók nekem sem voltak, de párszor már beleszédültem.
2017. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!