Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 napja elmondtam egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja elmondtam egy fiúnak, hogy tetszik és ő a padtársam minden órán nagyon szeretem, imádom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz be ülni a padba azzal a tudattal hogy tudja hogy szeretem.

Amikor elmondtam neki akkor meglepődött és egy másik barátnőmnek azt mondta hogy ő is is szeret. Én ezt a gyereket teljes szívemből szeretem, imádom. Mivel a padtársam ezért szoktunk beszélgetni ma azt kérdezte hogy miért bánom hogy elmondtam, meg hogy miért stresszelek emiatt. Meg nagyon szomorú vagyok egész nap emiatt is mondja hogy ne stresszeljek emiatt de ő a szívem csücske.

12/L



2017. máj. 27. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, a fiút ennyire nem avattad be az érzéseidbe! Nagyon könnyen visszaélhet vele.
2017. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeret téged, akkor nem a barátnődnek mondta volna el, hanem neked...a szemedbe. Ne stresszelj miatta. :) Kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol erről az egészről.
2017. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy mellette ülhetsz. Majd biztos el fog múlni az hogy stressszelsz.
2017. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálom meg fogadni őket
2017. máj. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!