Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a helyzet hogy 3 lány is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet hogy 3 lány is tetszik. De én nagy hülyén elmondtam egyből durr mindháromnak. És hát most semmi ötletem sincs hogy mit lehetne tenni. Ötletek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Dönts ,hogy kivel érzed legjobban magad. A másik kettőt meg finoman próbáld meg lekoptatni. Felesleges húzni az idejüket.
2016. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki reagált rá a legboldogabban, legaranyosabban meg ilyenek?
2016. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát tudod az a baj,hogy elég félős vagyok ilyen témában, és igazából csak az egyiküket ismerem.. Meg amúgy szerintem ők szerelmesek valakibe, és NEM belém.. Az egyikük azt írta hogy nem keresi velem a szemkontaktust.. ÁÁ nem, azért nézünk össze napi 80-szor. Na mindegy.
2016. okt. 11. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Ki reagált a legaranyosabban?? Hmm.. Azt éppenséggel tudom, de hát aki ezt tette ő már "le van foglalva" vagyis hát az egyik osztálytársam, mindig mond valami hülye viccet, erre a lány idióta hangon felnevet.. Meg elpirul meg minden.. Úgyhogy inkább hagyom.
2016. okt. 11. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem neked meg nem kell kapcsolat...
2016. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20:53-as 13 éves vagyok. És hát igen én is így gondolom, hogy nem fontos nekem az hogy ilyen hamar csókolózzak bla bla bla.. Csak jó érzés lenne ha tudnám hogy egy lány viszontszeret, mert egyszer már elutasítottak..
2016. okt. 11. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem, de a felhasználóneved magáért beszél :D
2016. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!