Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt jóvá tudom még tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt jóvá tudom még tenni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyonjó barátom aki egyben osztálytársam is. Ő sokkal többet érez irántam mint én.. Szinte mindig együtt voltunk és felmerült bennem a kérdés mi van ha én is többet érzek iránta. Ezeket az érzéseket pedig elfojtottam. Tegnap megtudta hogy csak barátként tekintek rá és azóta nem beszéltem vele a suliban, rám sem nézett. Egész délután sírtam és rájöttem, én is érzek iránta valamit. Nem hiányzott még senki ennyire mint Ő. Ha elmondanám neki, hogy én is érzek valamit iránta, megbocsátana?

2017. máj. 27. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

nem lathatunk a fejebe hogy megbocsatana-e de egy probat mindenkeppen meger..

egyebkent azt sem ertem mi jogon haragszik. arrol senki nem tehet hogy mit erez tehat meg ha neked nem is jonne be nem lenne oka ezert nem beszelni veled.. szoval akarmi is lesz ne gorcsolj ra erre.

es ami meg fontosabb: ha esetleg csak pillanatnyilag erzed hogy jobban kotodsz hozza mint barat hogy ne veszitsd el akkor inkabb ne mondj neki semmit! ne zavard ossze az erzeseit.. (tapasztalat)

2017. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!