Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nejem megcsalt többször is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem megcsalt többször is, hogyan tudnám ismét jóvá tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Azt mondja unalmassá váltam és való igaz, hogy keveset vagyok otthon a munkám miatt. Előléptettek ami több pénzzel de jóval kevesebb szabadidővel jár. Van hogy külföldre is el kell mennem több napra, addig ő egyedül van a házban és szexel a netről felszedett pasijaival. Hogyan tudnám ismét érdekessé, pezsgővé tenni a kapcsolatunkat?

2017. jan. 24. 17:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Veszett fejsze nyele. Többi férfitársam nevében is kérlek! Legyen benned büszkeség. Engedd el.
2017. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a ti kapcsolatotok épp eléggé érdekes már így is. Remélem, nincs gyerek.
2017. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Akármilyen szomorú is, de szerintem itt a vége. Új élethelyzetbe kerültetek az előléptetésed után, amivel nem tudtatok megbírkózni. (Feleséged talán nem is akart?) Sajnos nyílegyenesen haladtok a "balek férj - kényelmes felség - bika szerető" kapcsolatforma felé. Szeretnéd ezt? Sok esélyt nem látok arra, hogy változzon a helyzetetek.
2017. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

SZóval ő a hűtlen, ő csalt meg, és még rád is keni? Még képes elhitetni, hogy Te vagy a hibás?


A nejed egy zseni, vedd feleségül. ja várj... az megvolt...


Akkor ez egy idióta. Sajnálom a helyzetedet.

2017. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem neked kéne teperned. Elvégre ő csalt meg.
2017. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő csalt meg és még te akarod jóvátenni? Ahelyett, hogy páros lábbal rúgnád ki a francba? Ember, azt kell, hogy mondjam, te élvezed, ha megaláznak.
2017. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó házasságot akarsz, akkor kivágod ezt a cafatot, beadod a válást, és keresel egy olyan nőt, aki ráérő szabadidejében horgolni szokott, nem pedig vadidegenekkel dugatja szét magát.


Ebből házasság már nem lesz.

2017. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ennek nagyon úgy néz ki, hogy vége. Az asszony ezek alapján sz*rba sem vesz, ami neked egyenlő a halálos ítélettel. Tartás legyen benned!
2017. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Sok első házasságnak ez a vége. Akik olvasgatják ezt az oldalt, azoknak ismerősen cseng a nevem, de azt talán kevesen tudják, hogy én is beleestem ebbe a hibába. Ez még az átkosban volt, és mi nagyon mélyről indultunk. Másod és harmadállásokat vállaltam, hétvégén kőműves mellett dolgoztam, hogy meglegyen mindenünk. Nekünk és a gyerekeknek. Csak arról feledkeztem meg, hogy a feleségem lassan nem tudja nőnek érezni magát mellettem, hiszen alig voltam otthon. Természetes, hogy ez így nem működött. Én is kerestem, mi az amit az a másik (aki sem anyagilag, sem kinézésre, sem szellemileg sehol sem volt hozzám képest) mit tud adni, amit én nem. Hát ezt! Jelen volt, amikor szükség volt rá. Társ volt, partner volt. Lehetett vele beszélgetni, akár sétálni, vagy szexelni. Mindent lehetett vele csinálni. Velem szinte semmit.

Csoda-e, ha ilyen körülmények közt nem tud boldog lenni egy nő?

Kérdező, ezt helyrehozni már nem tudod. Tanulj az esetből, hogy a második házasságodban már ne kövesd el ezeket a hibákat. Én is ott lettem boldog.

58F

2017. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Azért, bár a nő is bőven sáros, undorító és gerinctelen dolog megcsalni bárkit bármi miatt, plusz a száját se volt képes kinyitni, amit soha nem fogok megérteni (miért nem lehet megbeszélni, ha baj van), de nem egészen értem, a kérdező mire számított... Apám is ilyen, kapott egy jobb állást, azóta annyit foglalkozik anyámmal meg velem, hogy néha hozzánk vág némi pénzt, aztán örüljünk. Ez nem kapcsolat, és nem családi élet, ezt nem lehet így csinálni! A kérdező lényegében eladta a házasságát pénzért. Bocsi, de nem tudom sajnálni (még úgy se, hogy mint írtam, a feleség húzása undorító volt)

Mondanám, hogy keress olyan munkát, mint az előző, és hátha rendbe tudjátok még hozni, de láthatólag rég nem vagytok képesek egymással kommunikálni, és ez a legnagyobb gond. Engedd el, és legközelebb előre mérlegelj, hogy megér-e annyi pénzt, hogy tönkremenjen a kapcsolatod.

2017. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!