Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak kihasznált, vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznált, vagy tényleg jelenthetek neki valamit?

Figyelt kérdés

Sohasem voltunk együtt, de nagyon sokat beszéltünk (hosszabb-rövidebb) szünetekkel. Azóta barátnője lett, megszakadt minden kapcsolat 2,5 hónapig, de egyik este véletlen összefutottunk (volt benne alkohol). Beszélgettünk, majd amikor indulni készült, egy érzéki öleléssel és nyakrapuszikkal váltunk szét. Nem sokkal később kaptam egy üzenetet, hogy csókolózzunk még egy utolsót. Belementem, mivel már rettenetesen hiányzott.

Újabb 1 órát töltöttünk el, és ezúttal a csókok között mondott érzelmes dolgokat.(Tehát megcsalta a barátnőjét velem). Attól félek, most csak (és mindig is) kihasznált engem, mert tudta, hogy van esélye nálam. Mi a véleményetek?



2017. máj. 27. 18:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia! Hát én is jártam már így! Ha hagyod annál nehezebblessz és nemfogodtudni elfelejteni egyhamar nehézlesz élni az életed ! Azt tanácsolom beszéldmegvele ,hogy így érzel és kérdmeg hogyha fontosvagy ,akkor válasszontéged ! Értékesebbvagy annál minthogy hagyd hogy kihasználjon egy férfi !
2017. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad hogy van barátnője, nincs bűntudatod? Persze ez nagyrészt az ő hibája de a tiéd is bőven. Legalább képzeld magad a barátnője helyébe nincs semmi önbecsülésed?? Szánalmas... Lehet lepontozni:) csak magadat vitted szégyenbe sajnàllak.
2017. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a barátnője volt az, aki a szemem láttára próbálta elcsavarni a fejét anno. Akkor elküldtem, de jóval később ez sikerült neki. Nem akartam tenni semmit ez ellen, mivel azt akartam, hogy neki jó legyen. És most az érzéseim miatt, nem tudtam ellenállni neki, pedig megfordult a fejemben, hogy megmondjam, hogy ezt neki nem szabad.
2017. máj. 27. 18:29
 4/13 anonim válasza:
A különbség annyi hogy én nemtudtam a barátnőjéről utólag erültki ! Bocsánat h ezt nem írtam le ezcsak hasonló volt! De igen ha veled ígtörtént teis lehettélvolna az a lány akit csalnak és borzasztó érzés így belegondolva! szóval hate tudtad akkor ottkellettvolna hagyni!
2017. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor összegezzük. Tudtad, hogy van barátnője. Rádmászott. Hagytad. Hagytad, hogy részegen megcsalja a barátnőjét. Tartottad magad annyira, hogy egy olyan srácot ne küldj el a francba, akinek annyi gerince van, hogy a barátnője háta mögött más nőkkel kavar. Ivott, nem becsüli meg a barátnőjét. Mégis mit vártál?! Istenem, annyi tartástalan és buta lány van a világon, hogy csak a fejemet fogom. A srác undorító viselkedéséről meg már ne is beszéljünk. Tipikus 21. század. Remélem nem bántott meg a véleményem.
2017. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, örülök az őszinte véleménynek.
2017. máj. 27. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
izé.. ha téged akarna, akkor téged választana. Tudja, hogy megkaphat ezt ki is használta, feltételezem a jövőben is befog jelentkezni még.
2017. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 October15 ***** válasza:

Yep, ez eléggé nyilvánvaló. Vagy persze az is lehet, hogy a barátnője is csak úgy barátnő mint a prosti... :D Lényeg a lényeg, hogy eléggé felejtős.


25F

2017. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kihasznált,de megérdemelted.
2017. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért mintha direkt nem érdekelt volna, hogy van barátnője. Sőt, a másik lány orra alá is dörgölnéd a dolgot legszívesebben, mintegy bosszúból azért, mert lecsapta a kezedről.
2017. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!