Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kihasznált de beleszerettem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált de beleszerettem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el és keress egy normális fiút/lányt.
2015. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az jó hogy kihasználnak akkor megérdemled őt. De hidd el ha idősebb leszel és lesz eszed azt a napot is bánni fogod mikor megláttad és szóba-álltál vele.
2015. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetben en is voltam. Nagyon nehez ugy tovabblepni, ha szeretsz valakit, de en mindent megszakitottam vele, amit csak tudtam szenvedtem, hogy nem latom, mert en 8-ig szerettem ballagas utan soha tobbet. De sikrult, elovettem azt, hogy mennyi rossz tuljdonsaga van ezzel szemben egy jo volt, hogy vicces, de az mit semmert rengeteg rossz mellett, es igy sikerult.
2015. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mit sem ert
2015. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 geohunter válasza:
100%
Vegyél egy üveg pálinkát és kezdj el felejteni.
2016. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!