Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne figyeljek a szerelem-p...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne figyeljek a szerelem-propagandára?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretnék már szerelmes lenni. Mivel most épp nincs senkim, ezért általában azon stresszelek, hogy mikor lehetek végre szerelmes, de tudom, hogy így nem lépek előre. Ha nagyon akarom, soha nem jön össze.


Viszont mindenhol szerelmes reklámok, filmek, zenék, könyvek ömlenek rám, így pedig nem tudom félre tenni ezt az "úúúúúúúgy szeretnék már szerelmes lenni" témát.

Mit tudnék tenni?

17L


2017. máj. 28. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek mindenkinél jelen vannak, csak mivel te rágörcsölsz a témára így könnyedén észre is veszed ezeket és tudatalatt csak magadat idegesíted a dologgal..

A legjobb az lenne, ha lenyugodnál és nem erőltetnéd ezt a dolgot és hagynád, hogy magától alakuljon a dolog, vagy ha esetleg van valaki a közeledben aki tetszik, akkor kezdj el közeledni felé.

2017. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ne azokat nézd/olvasd...?


BTW, így vagyok vele én is, csak én a fejemben tartom, hogy suli+munka mellett nem lenne időm még egy személlyel is foglalkozni megfelelően, így inkább hanyagolom még a témát.

Mondjuk én inkább elkezdtem animéket nézni amik kiakasztóan felsülős helyzetekkel vannak tele mikor bármelyik fél is lépne valamit így megvan az a kicsit romantikus dolog benne, de mégse szomorít el, mert röhögök a felsüléseken, így mondhatni normális szinten tudom tartani az érzelmeim ilyen szempontból.


20/F

2017. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szerelem nem fog így jönni, ha rágörcsölsz. Én szerelmes vagyok (majd két éve) de nem viszonzott, szóval sokat nem érek vele. Nem olyan az, mint a filmekben.

16/l

2017. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! ^^

AZ a gond ezzel én is ugyan így volt és alapból stresszes személyiségemnek nem tett jót csak még inkább idegesített. Szerintem próbáld meg elfogadni a tényt hogy úgyis csak akkor fog jönni a szerelem ha nem számítasz rá, ha nem vágysz rá ennyire. És ez nagyon nagyon így van. :) Azért sok sikert! :)

17L

2017. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Plusz ha nagyon vágysz az elsöprő szerelemre ami mindent egyből jóvá tesz és egyből tökéletes *a könyvek miatt mondom* ezt ne várd, vagy ne teljesen erre számíts mert csak stresszt fog okozni ha észreveszed hogy igazából más mint könyvekben, filmekben, szerelmes dalokban, csak gondoltam szólok hogy megelőzz egy esetleges stresszt ha olyan típus vagy, ha odakerülsz és lesz barátod. ^^

Amit tenni tudnál: szerintem olvass nem szerelmes könyveket, engem nagyon lekötnek. :)

17L

2017. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress direkt olyan filmet, könyvet, amiben kifejezetten nincs szerelem (biztos van fórum, ahol leírják ezeket), és foglalkozz azokkal.
2017. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!