Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni? Hol a legkedvezőbbek a feltételek, melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Szeretnék bankot váltani, havi 140 ezer forint érkezik a munkáltatómtól, internet bank igényem van, mobil telefonos szolgáltatás nem kell. Hol a legkedvezőbb és a legolcsóbb ezt metenni, melyik banknál ?

nem akarok havi 3-4 ezer forintot fizetni, mint kártyahasználati dij, számla vezetés, pénzforgalom után stb...


2016. máj. 5. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Google ismeros esetleg?


[link]

2016. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

www.bankmnoitor.hu és www.bankracio.hu nagyon jó kalkulátorok ahol személyre szabottan tudod megnézni neked melyik lenne a legjobb.


Egyébként én az Erste Privilégium csomagok valamelyikét ajánlom.

Mivel nem muszáj munkabérnek lennie, ha még 10 000 ft-ot oda-vissza utalgatsz valakivel már eléred a 150 e ft jóváírást és akkor a Privilégium L csomag nagyon kedvezményes.

Ha nem akarsz ilyet csinálni, akkor inkább Privilégium M. Az is elég jó.

2016. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ksözönöm én is az erste bankot néztem egyébként...
2016. máj. 9. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!