Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netti Valinek kérdése:

Nem tudom eldönteni, hogy tetszek-e a fiúnak. Hogyan tudhatom biztosra?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy fiu aki 10 honapja tetszik nekem, de nem tudom eldönteni hogy érdeklem-e vagy sem mert van amikor nagyon aranyos és jófej, ràmír és kérdezget, ha meglát az utcán mosolyog és integet. De van amikor sokáig nem ír ha meg mégis irna csak keveset és csak magáról beszél, nem kérdezi mi van velem. Nem keresi a társasàgom. Aztán eltelik egy kis idő és megint rámír és érdeklődik felőlem. Honnan tudhatom biztosra hogy tetszek neki?? A válaszokat előre is köszönöm!
2017. máj. 29. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mit gondol rólad. Nem kell bonyolítani.

18F

2017. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!