Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel ejjel nappal beszelek csak irasban.Mar tobb mint 3 hete.Meg vagyok bolondulva erte. De nem akar talalkozni csak par honap mulva.Masokkal is ugy tette.Viszont nekem van egy koppanasom. Regebben 3 honapig chateltem egy lannyal vakulasig,ennyire meg annyira szeretlek aztan talalkoztunk egyutt voltunk 2 orat es nem lett belole semmi 3 honapot veszitettem az eletembol.Ertitek bele volztunk bolondulbava efgymasba,volt hogy nem is ettunk.3 honapig nem csajoztam,nem neztem mas csajokat.Csak o erdekelt es senki mas.Volt hogy nem is ettem.Eletem legnagyobb depressziojat eltem at.Minden nap sirtam erte. 3 honap csak ugy odaveszett. Az uj csaj akivel most beszelek 3 honap utan talalkozott egy sraccal aki az o varosaba lakik. En masik varosban lakom szoval meg kevesebb az eselye.Hogy vegyem ra hogy talalkozzunk? Tudom ha honapokig huzzuk majd a chatelest nem tudok msjd csajozni sem. De en rengeteget jarok el otthonrol.Felek hogy ugy fogok jarni mint a regi csajjal
2017. máj. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél el semmit, ennyi erővel aki 20 évesen összeházasodik, és valami oknál fogva 40 évesen elváll, az 20 évet elveszített?
2017. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az a te bajod, ha ennyire görcsösen ragaszkodsz, gondolok itt arra, hogy nem is eszel. ez már beteges, hogy ennyire rá vagy függve egy csajra, az se normális, hogy a többit meg se nézed, mert még ha valaki régóta kapcsolatban él, akkor is megnézi a másik nem képviselőit, más kérdés, hogy nem ér hozzájuk. javaslom, hogyha egyszer igazi kapcsolatot alakítasz ki valakivel, hagyj egy kis teret neki, és magadnak is, és akkor talán tartósabb lesz a dolog, és nem csak a netes beszélgetésről fog szólni. lehet, hogy a korábbi lány megijedt attól, hogy ennyire ragaszkodtál hozzá, de csak tippelek...
2017. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit csinaljak hogy ne ragaszkodjak annyira egy lanyhoz? Nekem egy lany mindennel fontosabb. Az egyik ok az hogy 20 eves vagyok,nem volt meg baratnom.Nagyon nehezen turtoztetem magam. Es ez a legfobb oka es a lanyok lelatjak rolam hogy gorcsosen probalok baratnot szerezni de egyszeruen nem megy nem tudom magam csillapitani.Nagyon nagy szeretet hianyom van. Tudom hogy azzal kene csajozni hogy jatszani az elerhetetlent de az az olyanokra vonatkozik akikre tapadnak a csajok.Aki ekkora hianyban szenved nem tudja azt csinalni.Meg amugy is szerintem ha mar egy lannyal 3 hete jol megy a beszelgetes chaten illo lenne legalabb telefonalni.Nemhogy meg 3 honapot vesztegetni az idot. Szerintem azt csinalom hogy beszelek vele de kozbe csajozok is nem erdekel.. ha szol valamit megmondom neki h ba***a meg szepen megmondtam hogy talalkozzunk.Igazabol nem magamat feltem hanem ot,hogy majd talalok mast es akkor kapkodhat. Mert sokat jarok mindenfele probalkozom neha de hat szerencsetlenul.Mert barmikor elkerem egy csaj szamat rogton lenyegre terek.Nem tudok turelmesen beszelgetni hosszabb ideig.Ezt is ugy szeretnem hogy talalkoznek vele hogy letudjam minel elobb. Ha nem megy nem megy, megyek tovabb ot meg elfelejtem meg nem keso.3 het utan meg nekem nem olyan nehez elfelejteni valakit,de 3 honap az szornyu.Inkabb deruljon ki 3 het utan hogy ossze e illunk mint 3 honap utan.De igy meg nagyon kotodom hozza.Legjobb ha ok nelkul beszelgetunk.De akkor is ha egy lannyal leulok beszelni egesz napokat biztos hogy akarok tole valamit. Na jo o 15 eves de akkor is a lelkunket kibeszeltuk mar,megbizik bennem.Olyan kepeket kuldott ami hihetetlen. Megbizik bennem 100%. Legalabb telefonalnank neha.. nem tudom mi lesz a vege. De ne kezdjetek azt hogy 5 ev kulombseg. Lehet titeket zavar de minket nem.
2017. máj. 30. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet nem vagy eleg helyes
2017. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Helyes vagyok,foleg mostanaban sokat valtoztam arcban is,stilusban is, a csajok kezdtek el odajonni hozzam.Nem onkepusegbol mondom a barataim is mondtak hogy valtoztam sokkal jobban nezek ki.Kicsit nott az onbizalmam de meg mindig nincs senkim.
2017. máj. 30. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az a legnagyobb bajod, hogy miközben vele beszélsz nem tudsz "csajozni", akkor kérlek ne találkozz vele. Ne hitegesd.

Vagy kérd meg, hogy találkozzatok és vedd komolyan. Ha úgy érzed hogy NINCS SZÜKSÉGED más lányokra akkor lehet vele folytatni. Ha továbbra is problémát jelent hogy közben nem ismerkedhetsz másokkal, akkor ne rabold az idejét, mert nem ő kell neked.

Ha meg nem akar találkozni, akkor hasonlítotok: mert egyikőtöket sem érdekli igazán a másik, nem veszitek komolyan egymást. Hiszen ő még találkozni sem akar, te pedig még mellette is másokra gondolsz.

2017. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma telefonaltam vele par orat ugy nez ki lesz belele valami de van azert kinos csend is...
2017. máj. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!