Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miről kezdjek el vele beszélni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kezdjek el vele beszélni?

Figyelt kérdés

bejelöltem facebookon egy lányt akit különóráról ismerek és úgy érzem minél többet látom annál jobban tetszik,és nem tudom hogy miről kezdjek el vele beszélni.

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. febr. 3. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Különóra, iskola, szórakozás, zene, sport esetleg, maga a lány, szabadidős tevékenységei ;)
2017. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz valami témát ami mindkettőtöket érdekel akkor pofonegyszerű. :)
2017. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És még több kismillió dologról elkezdhetsz beszélni a lánnyal. Én jobban ajánlom az olyan témákat, amik minden ember életét nap mint nap övezik. Ilyen pl az iskola, a család, a hobbik stb. Ezekből még rengeteg más témát ki lehet hozni. Nem olyan nehéz, csak gondolkozz egy kicsit. Sok sikert hozzá.
2017. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én így kezdeném:

"ello :)

Nem tudtam, hogy rád írjak vagy sem, de merészkedtem ideáig. Egyébként, nagyjából tudod, hogy ki vagyok?"

Na mér most, ha erre azt írja, hogy nem, akkor felejtsd. De ha a válasz igen, akkor jön az, hogy felhozol valami vicces, esetleg valakinek kellemlen dolgot a különóráról(remélhetőleg van ilyen) Azt általában elég egyszerű tálalni.

Én így tenném:

"Miközben azon gondolkodtam, hogy mit kellene írnom, hogy ne untassalak, eszembe jutott amikor...."

Kezdésnek megteszi. Aztán alakul majd.

Hány éves vagy?

2017. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Előzö vagyok. :D Ne "elo-val" kezd, hanem Helló-val...

Lemaradt a "h" :D

2017. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 nem akarlak megbantani, de lanykent en ezt a szoveget myominak talalnam kicsit

Egy fiu legyen ennel hatarozottabb, tokosebb

2017. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én se akarlak megbántani, de megfelelő fizimiskával, már szinte mindegy is, hogy mit írok. Nem, nem egocentrizmus, tapasztalat.
2017. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2017. febr. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!