Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérte ezt? Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérte ezt? Mit tegyek? Ez az idő kérés megijeszt hogy csak el akar felejteni.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk de szakítás után tartottuk a kapcsolatot.Össze vesztünk mert én még érzek valamit iránta s én ezt kifejeztem írásban és elbeszéltük is.Később írta hogy hadjam kb 1 hónapig.Ezt miért?

2017. jún. 1. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Időre van szüksége, nem feltétlen jelent szakítást. Az én 4 éves kapcsolatomban is volt 3 hónap szünet, és én úgy érzem kellett. Megtapasztaltuk milyen, ha nincs a másik, elég sz@r volt úgyhogy tiszta lapokkal nyitottunk.
2017. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1es volt valakitek a harom honap szunet alatt? Neked vagy a parodnak? Miert mentetek szet?
2017. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt mindkettőnknek.

Azért mentünk szét, mert ő elköltözött a fővárosba munka miatt, én meg a suli miatt vidéken maradtam. Ugye, amíg itt volt 0-24-ben együtt voltunk, sokszor már egymás agyára mentünk. Most úgy állunk, hogy egyik héten én megyek hozzá, a másikon meg ő jön haza. Már csak 10 hét és a sulimnak vége, felköltözök. Mindketten dolgozni fogunk, így épphogy elég lesz a "Jó éjt drágám"! (Poénkodok, nyugi). Beláttuk, hogy nem tudunk egymás nélkül élni, és újra együtt vagyunk. Sokáig fogtam fel úgy, hogy ő itthagyott engem és milyen szemét, pedig értünk tette, nem ellenünk.

2017. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy azért mentünk szét mert családi problémáim voltak s kicsit meg inogtam s túl elérzékenyültem s nem akartam őt elveszíteni de bekövetkezett ő várta h változzak s lehet hogy azért kérte ezt
2017. jún. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!