Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet csinálni olyankor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

This is like kérdése:

Mit lehet csinálni olyankor mikor a barátnőm nem tudja kimutatni az érzéseit?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán mondja ki hogy szeretlek.Puszit se akar adni csak ritkán.A beszélgetéseink eléggé laposak.De szeret engem és nem is az hogy ki szeretett belőlem hanem ilyen a természete.

2017. jún. 2. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szégyenlős ,ha nem akkor télleg ilyen a termeszete ezellen sokat tenni nem lehet
2017. jún. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te kimutatod, hogy szereted őt?

Nemlehet, hogy történt vele valami ami miatt fél ettől?

2017. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mondtad, hogy ilyen a természete, vannak ilyen emberek :) Mióta vagytok együtt? Lehet kell neki idő, hogy hozzád szokjon, ne sürgesd. Szerintem fontosabb az, hogy valaki tettekkel kimutassa, hogy szeret, ne pedig csak egyfolytában rajtam lógjon és mondogassa, hogy "szeretlek nagyooooon"
2017. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!