Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitani akar a Barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akar a Barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Barátnőm szakitani akar velem mert Kórházba van és rosszul van és nagyon rossz kedvű. Mit tegyek? Mentem már hozzá de sose látott szivesen. Esetleg vigyek neki valamit? Nagyon szeretem és nem szeretném elvesziteni.
2017. jún. 2. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

hát ez elég rossz kifogás, hogy ezért akar szakítani már ne is haragudj ... megkérdezhetem, hogy miért van kórházban, mi a baja?


pont az lenne a lényeg, hogy ha bajba van, ott vagy neki és segítesz ahogy tudsz ,vagy vele vagy legalább ... persze van aki ilyenkor eltaszítja az embereket, de ha szakítani akar, lehet van itt még más is .

2017. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor kicsi volt kilyukadt a dobhártyája és most meg meg kellet műteni megint.. és most fáj mindene
2017. jún. 3. 00:22
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Várd meg amíg betölti a tíz évet és megváltozik.
2017. jún. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, lehet, hogy ha meggyógyul, megváltozik a véleménye.
2017. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok abban, hogy nem ezért akar veled szakítani. Beszéltél már vele erről?
2017. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14/f vagyok és ő 14/l
2017. jún. 3. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet rajott h nem feltetlen jo dolog ebben a korban randizni
2017. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!