Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem létező karakterekbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem létező karakterekbe szeretek bele?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ez a dolog. Először egy videójáték szereplőjébe, másodjára jobb volt az eset, akkor egy színészbe, most pedig megint egy nem létező rajzfilmfigurába lettem szerelmes!! A vicces pedig az, hogy mindnek van egy csomó hibája: kissé esetlenek, butuskák, de cukik és viccesek. És tudom, hogy ez nem normális(veletek volt már ilyen?), mind hülyeség ami velem történik. Nem bírom azt a karaktert kiverni a fejemből.Tudom, hogy majd elmúlik, de aztán jön a másik.Miért nem voltam még az engem körülvevò srácokba szerelmes? Mert ismerek párat aki aranyos, de semmit sem éreztem még irántuk.Miért ver Isten??

Fogok valaha létező emberbe szerelmes lenni?? ;-;

16/L



2017. jún. 3. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán mert a vidijáték szereplőkből illetve a szinészekből többet látsz meg, mint a körülötted lévő emberekből. És elkezded idealizálni azt a képet, és ilyen álmodozásokban éled ki magad. Valószínűleg ki fogod nőni, de nem ártana dolgozni is rajta, mert tényleg fura. Kezdj el beszélgetni a környezetedben lévő srácokkal. Ne a nagy szerelemre várj, hanem adj nekik esélyt arra, hogy esetleg az egyikükkel megtaláld a közös hangot. Keress ingereket és élményeket a valóságból, szakítsd ki magad kicsit az álmodozásból.
2017. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem pontosan ez történik velem, amit leírtál! Az a baj, hogy elég félénk vagyok,nem nagyon merek fiúkkal beszélgetni és a zárkózottságom miatt ők is kerülnek engem..
2017. jún. 3. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel ezeket a karaktereket direkt úgy tervezik, hogy szerethetőek legyenek, gondolj már vele egy teljesen undorító és még bunkó paraszt, fas*ságokat beszélő rajzfilm főszereplőnek a meséjét néznéd??
2017. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt velem ilyen, amikor kb 13 éves voltam, 16 évesen már nagyon gáznak éreztem volna.. :DD
2017. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hát köszi szépen :/ hidd el én is annak tartom..
2017. jún. 3. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
És ki az a titkos hódoló:D milyen karakterbe szerettel bele?
2017. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És melyik karakterekről van szó? :D
2017. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No waifu, no laifu.
2017. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!