Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne csinálnom? El kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? El kéne felejtenem?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác(de még nem igazán nevezném ezt szerelemnek)és néha úgy érzem totál van nála esélyem egyszer meg úgy hogy fhuu elkéne felejteni mert ő ilyen meg olyan és amikor erre ráveszem magam akkor megint elkezdi keresni a társaságomat.Nemtudokrajta kiigazodni egyszer úgy látom egy másik oszt társam tetszik neki egyszer meg hogy én...14/L 15/F
2017. jan. 4. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
BMEG, eléőször az elejét meg a végét olvastam, csak és azt hittem bu*i vagy és már megijedtem, de aztán láttam, hogy 14 éves lány vagy, szóval rájöttem, hogy csak szimplán MENTÁLISAN sérült vagy.
2017. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es ???
2017. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akart az egyes...

Lehet az elfeljtés jobb lenne- persze ez nehéz. Próbálj meg többször vele lenni az segíthet. Mi ennyi infóból nem tudatunk sok mindent.

2017. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!