Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ciki, ha a lány kezdeményez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már hónapok óta csak kerülgetjük egymást, de eddig még egyikünk sem közeledett konkrétan a másikhoz. Ő eléggé visszahúzódó srác, biztos ezért nem mer... Viszont, én már nem szeretném tovább húzni ezt az egészet. Csak szenvedés. Nagyon egyértelműen a tudtára akarom adni, hogy mit is érzek iránta, csak abban nem vagyok biztos, hogy ez "helyes" lenne-e. Egy lánynak kell megtennie az első lépést? Ha szerintetek igen, akkor pár ötlet sem ártana, hogy ezt hogyan vihetném végbe.

Minden hasznos választ nagyon szépen köszönök! :)



2017. jún. 3. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! ;)

Először kezdj el ismerkedni, aztán majd kiderül :D

2017. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Ma már nem ciki, pedig az!. Egy lány ne ajánlja fel magát a fiúnak! Annyit tehet, hogy beszélget vele, keresi a társaságát, de többet nem.
2017. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem ciki, foleg, ha egy olyan fiurol van szo aki visszahuzodo. A mi helyzetunk is hasonlo volt. Megtettem az elso lepest es egyaltalan nem bantam meg, mert mar honapok ota egyutt vagyunk. O is nagyon orult, hogy leptem, mert nem volt benne biztos, hogy mit akarok es felt, hogy esetleg visszautasitanam.
2017. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló:

Pontosan!!!

+

2017. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha egy lány leszólítana (:
2017. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak szimplán sétálj oda hozzá, mondd el neki, hogy szívesen meginnál vele valamit, lenne-e hozzá kedve. Ha visszahúzódó srác, akkor innen már ő is tud feléd nyílni, hiszen egyértelműen tudtára adod ezzel, hogy érdeklődsz iránta.
2017. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ide figyelj Nagy Konrád! Csináhatsz akármit így is úgyis bajod lesz, ezt már mondtam, attól függ milyen mértékü, hogy mit csinálsz, inkább menjél és simogassad a szőke ribncot ahogy szoktad szünetekben...lehet kipróbálom rajtad a sokkolóm vagy rádhajtogatom a szemüveget...nemtudom, akármit mondhatok...nemis igazán mondanom kell hanem majd ccsinálni....úgyis félsz, elkapod a tekintetedet, lehunyod a szemed....szánalmas vagy!valószinűtlen, hogy megtudnád a csajt ... :D te....
2017. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1esnek ment
2017. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem ciki..
2017. jún. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, hát szerintem nem rossz ötlet.

Sőt.

Nekem pl dobna az önbizalmamon, hogy "jé, bejövök ennek a <biztos szép> lánynak!

(y)

17F

2017. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!