Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez cuki vagy ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez cuki vagy ciki?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akibe belezúgtam még hatodikban( most 8.osok vagyunk)és hát eléggé rosszul sült el aztota nem beszéltunk normálisan, de valentin-napon ami ugye a szeretetről is szól küldtem neki egy bocsánat kérő levelet ezért az egészért.Ti ezt hogy fogadnátok?Egyébként elolvasta és kicsit barátságosabb lett.Írjatok véleményt kérlek. 14/L

2017. febr. 18. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
EZ amolyan ciki-cuki:D
2017. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen ez olyan köztes ahogyan az első mondja. Mondjuk nem értem h a srác miért viselkedett alapból veled így hogy tudta h szereted.... Sőt nekem volt olyan osztálytársam aki szerelmes volt belém és be is vallotta de én sehogyan nem viszonoztam az érzést mégis örültem hogy elmondta nekem és igaz hogy azok után nem beszéltünk annyit de én mégis kedves voltam hozzá és próbáltam vele normális lenni. Akkor nem értem h veled miért viselkedett úgy. De a témára visszatér ve szerintem inkább cuki mint ciki. :)
2017. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Eltelt 2 év. Az, hogy bocsánatot kértél, azt jelenti, akkor valamit rosszul csináltál.

.

Aki belátja tévedését, azt jelenti, most bölcsebb, mint akkor volt.

Az éveket persze nem lehet "behozni".

2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
ezz amolyan bocsánatkérős:'D
2017. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez inkább cuki:))
2017. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Brrrr. De utálom a cuki szót. Jajj de utálom.😾😾

És ez se nem cuki se nem ciki. Csak egy dolog,amit megtettél. Ennyi!

2017. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ciki, mert ha bocsánatot akarsz kérni, azt nem Valentin-napon kellett volna tenni. Meg nem 2 év után. Meg nem levélben.
2017. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!