Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne par kerdesem a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulio^^ kérdése:

Lenne par kerdesem a kapcsolatombol feletek, eloszor vagyok most ebben remenytelen. Koszonok eore is minden valaszt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Na szoval,ami a alenyeg,hogy 15 napja vagyunk egyutt,tudom nem hosszu ido,de nagyon megszerettuk egymast.

Mondtam neki a kapcsolt elejen,hogyha barmi baja van mondja

Tegnap volt baratnojevel es a baratnoje irt ram hogy ot par dolog zavarja.pl.:hogy neha tul nyalas vagyok(az a baj velem hogy nagyon vagyom a szeretetre a multam miatt,es nagyon romanikus tipus is vagyok)

De elobe ez ot nem zavarja hanem csak chatbe(facebookon)

Es az is zavarja,hogy tul sokat akarok vele lenni,azt hiszi hogy massal nem talalkozhat,mikozben mondtam neki,hogy nyugodtan menyjen el veluk csak mondja

Nekem ezeket nem merte elmondani mert felt hogy megbant..

Tudom nem sok ido amit egyutt voltunk de beleszerettem es vele akarok maradni.

Amit tudni kell hogy o 14 eves es en 16.

Koszonok elore is minden valaszt.

Barmilyen kerdesre valaszolok ha az rendes kerdes.



2017. jún. 4. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy tegnap elmondta,hogy neki az exe volt a nagy o es nem fogja elfelejteni sosem,de engem elvileg ugyanugy szeret es el aakrta mondani..
2017. jún. 4. 08:51
 2/4 anonim ***** válasza:
15 napja vagytok együtt és már nem tudtok komunikálni...
2017. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Enis ezen csodalkoztam hogy miert nem nekem mondta el ezt,azt mondta hogy nem akarta hogy eosszul legyek ez miatt..

Ezt hogy fogjam fel?

2017. jún. 4. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok negatív meg semmi ilyen. Most csak realista de ennek nem lesz jó vége. Vagy beszéld meg vele vagy szakítsatok. A megbeszélés mellé jár a változtatás is.:)
2017. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!