Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tiniként te hogy vészeltél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként te hogy vészeltél túl egy reménytelen szerelmet?

Figyelt kérdés
Sajnos én is épp egy ilyennel szenvedek, és szeretném hallani, hogy ti hogy küzdöttetek meg hasonlóval, mi volt az, ami a keserű pillanatokban segített?

2017. máj. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt belőle bajom. Én tudtam, hogy az az ember soha sem lehet az "enyém", viszont tök boldog voltam a létezésétől. Tehát én tökre felszabadult voltam abban az időben, én jól éreztem magam. Nem arra gondoltam, hogy "Jaj, de kár, hogy ő nem lehet az enyém" Hanem "De jó, hogy létezik, örülök, ha láthatom" Nekem az a szerelem boldogságot adott. Nem éltem meg egyáltalán veszteségként, vagy ilyesmi. Meg nem is akartam őt birtokolni, tényleg csak örültem, hogy van. És nagyon tudtam örülni. A szeretet, a szerelem olyan, ha a másiknak már nem is kell semmit csinálnia, elég, hogyha csak ül egy helyben és meg se szólal, és úgyis imádod, Tehát semmit nem kell tennie (már egy kedves szó se kell), és már a puszta létezésével is boldoggá tesz, boldogságot, örömöt okoz, és maga az az öröm a szeretet. Amit ő kivált a létezésével.
2017. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Barátok. Ők el tudták vonni az idő nagy részében a figyelmem. Másrészt meg a rubik kockám. Azzak foglalkoztam mindig, amikor egyedül voltam.
2017. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsőhöz hasonlóan voltam, nagyjából sejtettem, hogy nem lesz semmi, de azért reménykedtem. És ez a remény boldogságot adott leginkább, örültem a srác létezésének. Utólag azt is belátom, hogy ez az egyoldalú dolog egy komolytalan szerelem volt részemről és a következő fiúnál tapasztaltam meg igazán, hogy mi is az a szerelem és így felejtettem el teljesen az első srácot.
2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ránéztem mikor mosolygott és ha másik lánnyal volt vagy már az ő kezét fogta akkor elmosolyodtam. Tudtam hogy boldog. Nem azon agyaltam mért nem az enyém... Hanem azon hogx milyen boldog lehet. Ez engem is boldoggá tett és könnyebben léptem tovább és hagytam magam mögött a múltat akkor is ha minden nap láttam a másik lánnyal
2017. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Durván hangzik, de így 😂😂:

Arra gondoltam hogy az imádott lány is fingik, büdöset és vastagot sz@rik.

Elkezdtem többet edzeni, interneten barátokat szerezni, fiú létemre ha felmentunk Pestre akk plázáztam, kb több mint egy év alatt a 10/3asból 10/8as lettem (nem páwa , nem 50 kilós) és az egom is sokat nőtt.

Most meg ott tartunk hogy az akkori lány zaklat , hívogat , suliban nyomul rám és mindenkire féltékeny.

2017. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vettem egy Volgát:) a hobbiautózás élvezete leírhatatlan
2017. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!