Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha van egy srác akivel ha beszélek akkor érezhető hogy lenéz engem de nekem attól még tetszik sőt nagyon kedvelem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Tűtütt káposztát
2017. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lenéz téged,akkor talán megalázónak tartaná,hogy járjatok,vagy kihasználna. Ha viszont mindenkivel így beszél akkor csak egy beképzelt valaki,akit ugyan úgy kell kezelni mint bárki mást. Márint mintha egy normális fiu lenne...
2017. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy ő szokott oda jönni hozzám beszélgetni nem én szoktam a beszélgetést kezdeményezni.
2017. jún. 4. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Így már megkérdőjelezem azt hogy lenéz. Miben nyílvánul ez meg pontosan?
2017. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy beszél hozzám meg a tekintetében is látszik. Paranoiás vagyok?😂
2017. jún. 4. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném...szerintem nem kizáró ok ha lenéz,de nagyon furcsa.
2017. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!