Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, írogatunk facen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, írogatunk facen pár napja, de a suliban nem néz rám, mindig a földet nézi, és nem köszön, pedig megismer, mert valamikor írja, hogy itt meg ott látott engem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Ráadásul hétvégén összefutottunk egy helyen is, ott is nagyon nézett, írtam neki, mert nem akartam a haverjai előtt odamenni hozzá, erre megkérdezte hol vagyok és tovább bámult engem.

Egyébként általában normálisan ír vissza facen, szokta írni, hogy nem zavarok, írjak nyugodtan, stb.

Tudom, hogy nagyon nevetséges, de ilyenkor mit kéne tennem? xd


2017. jún. 5. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy egyáltalán nem értem a fiu viselkedését...nem tudom hogy milyen tanácsot adhatok erre.
2017. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagytok jóba, de szerintem kerdezd meg tole 😊 csak igy tudhatod meg, lehet csak fel eloben mert felenk vagy ilyenek

15/L

2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont forditva volt. Fb-on a csajjal nagyon jól irkodtunk,a középsuliban meg rám sem nézet..hiába köszöntem neki a fejét vagy lehajtotta vagy igenyessen nézett :D (szerintem szégyenlős volt a többiek előtt.19f
2017. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj most really téged nézett és megkérdezte hol vagy? :D

Áh szerintem félénk + még zavarban is van.

Szerintem amikor következőre látod menj oda hozzá, és mondj neki valamit, vagy köszönj neki vagy valami csak beszélgess vele, meg kérdezd meg tőle hogy személyesen nem is fogtok beszélni, vagy mi van. :D

2017. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!