Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy mellettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy mellettem üljön? 14L

Figyelt kérdés
Szóval lesz egy ilyen színház dolog, néhány barátommal megyek és ott lesz a srác, aki tetszik. Senki nem tud róla, elég félénk és szégyenlős vagyok. Szeretnék mellette ülni, de nem akarok túlzottan feltűnő sem lenni. Félek. Tudnátok adni néhány ötletet, hogy hogyan kerüljek mellé?
2017. jún. 6. 12:38
 1/7 anonim válasza:
hat ha alad hely mellete akor ulj oda :D kerdezd meg szabad e ...sok sikert :)
2017. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát remélem, hogy lesz hely mellette... izgulok
2017. jún. 6. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Megbeszélném a többiekkel, hogy intézzük úgy, hogy én kerülök mellé.

Rajta van az ülőhely a jegyen? Vagy érkezési sorrendben lesz? Mert ha van előre megadott hely, akkor már eleve úgy osztanám ki a jegyeket, hogy a miénk egymás mellé szóljon.

2017. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincsenek jegyek, ez inkább ilyen sulis cucc, nem is teljesen színház, csak ahhoz tudnám hasonlítani. másokat nem nagyon szeretnék bevonni hhh
2017. jún. 6. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor így elég nehéz. Főleg, ha ez a fiú nem veletek megy. Mert ha együtt mentek, akkor helyezkedhetsz úgy, hogy mellette állj és akkor egymás után fogtok bemenni a sorokba, és egymás mellé kerültök.

Ha nem együtt mentek, akkor csak a szerencsén múlik, hogy ő már ott van-e, leült-e, van-e mellette hely.

2017. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerencsere egyutt megyunk, szoval majd igyekszem melle kerulni
2017. jún. 6. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
ülj az a srác f_-rkára inkább
2017. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!