Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a barátom mellettem maradjon?

Figyelt kérdés

Röviden: Egy nagyon jóképű, jó megjelenésű, okos fiúról van szó, aki után dőglenek a csajok!! Főiskolára jár ott is van elég szép nő...

Akár merre megyünk mindenhol megnézik, ez nem baj csak félek hogy titokban megcsalhat!

Elget csalódtam már, most nem szeretnék, mert nagyon szeretem!!!! mit csináljak hogy bizhassak benne, de ő is igy van velem, mert nagyon féltékeny, viszont akkor sem bizok benne eléggé!! Nem akarom elszúrni ezt a kapcsolatot!!

Féltékenységgel pedig nagyon is el lehet!

Köszönöm a segitséget


2008. dec. 15. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod a helyzetet.

A legfontosabb az lenne, hogy növeld az önbizalmad.

Ha úgy érzed, hogy nem érdemled meg őt, ő túl "szép hozzád képest", akkor emiatt fog tönkremenni a kapcsolatotok.


Egyébként ezt sosem értettem, hogy ha valaki jól néz ki, akkor miért kell egyből arra gondolni, hogy úgyis megcsal.

2008. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen az önbizalmammal kicsit gáz van! :)

Azért gondolom, hogy megcsal mert nem érezteti velem hogy mit érez irántam! Ő egy igazi büszke férfi...

Na persze nagyon sok barátnője volt már és az előttem lévő kapcsolatából én rángattam ki. Igazából azzal a lánnyal elég jól meg volt, én úgy érzem velem csak újitani akart, mert a régit unta!

Szokta modani hogy imád, de hogy szeretlek még egyszer se mondta!

Nem tudom mért vagyok ilyen tanácstalan, általában átlátom a dolgokat, de ilyen emberrel még nem volt dolgom!

Az előző kapcsolataimban mindig idősebbekkel jártam, volt is egy 4 és fél éves kapcsolatom egy nős férfival!

Azt is tudtam kezelni, de a mostani egy évvel fiatalabb nálam és lehet, hogy azért vagyok betojva mert azt hiszem ő még nem élte ki magát!!!

23 éves, előtte az élet, én komoly kapcsolatra vágyok!!

Na persze vele!

2008. dec. 15. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is egy ilyen barátom van és ő is főiskolás.

Csak azt tudom mondani, hogy azért van velem mert szeret..ő érezteti is ezt velem, nem is kicsit szerencsére:)ezért teljes mértékben megbízom benne.Nem szabad, hogy ok legyen a féltékeynségre a külső meg az estleges jó tulajdonságok.Ha egy kapcsolatban megérted a másikat és egy hullámhosszon vagytok-ha szeretsz valakit akkor bízol benne.Persze az elején én is jobban féltettem és nekem is voltak önbizalommal kapcsolatos problémáim, de ahogy telik az idő és milliószor beszéltünk már erről egyre csak nő a bizalom és a kötődés is..hát remélem érthető voltam(szerintem mindent meg lehet beszélni, ha kétségeid vannak azt is)..sok szerencsét

2008. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt! De ő egy elég nehéz eset!

Nem igazán szeret ilyen dolgokról beszélgetni, ez is probléma!!! Ami érdekli: kocsija, iskola, munka

2008. dec. 15. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valami biztató amiket írtál.Az meg elég nagy baj,hogy a kocsija,az iskola meg a munka a fontos neki.Az is elég gáz,hogy nem mondja azt,hogy szeretlek.Igazán akarod te ezt a kapcsolatot?Nekem úgy tünik,hogy csak azért,mert szépfiú.Előbb utóbb téged is "megun".Pont úgy fogják lecsapni tőled,ahogy te tetted.Azt írtad : sokat csalódtál (szerintem nem eleget).Ha így van ,akkor miért kedzesz ki ilyen pasival.A szépség minden???
2008. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Srapnel ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A féltékenykedést ne mutasd.

Ha a srác nem élte még ki magát, akkor csinálhatsz akármit, nem lesz boldog kapcsolat hosszú távon.


Ha ilyen problémáid vannak vele, akkor ez nem a kölcsönös megértésen alapuló és egymás lelkével törődő kapcsolat.

2008. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a probléma velem, hogy nagyon sokáig tudok tűrni és csak tűrni! De ha elszakad a cérna akkor mindent szakitok!

Szeretném ezeket a dolgokat vele is megbeszélni de nem igazán van idönk, mert nagyon sokat tanulunk és dolgozunk!Azért fontos neki a suli, mert ha ez meg van neki, akkor bitos jövöje lesz!

Ha van idönk egymásra akkor sem merülnek fel ezek a kérdések! Azt sem értem, hogy ő miért nem kérdez felőlem!

Nem hiszem hogy mindennel elégedet lenne, biztos neki is vannak velem kapcsolatban problémái!

Lehet hogy ő is pont úgy vélekedik rólam, mint én róla???

Azt nem irtam, hogy azért én sem vagyok ronda, engem is megnéznek, és ő is nagyon féltékeny!!

Szeretnék már ezen kiigazodni!

Nem minden a szépség, de én ő benne nagyon sok minden jót is felfedeztem amit eddig nem találtam meg másban, ezért ragaszkodok hozzá és nem csak azért, ahogy kinéz!

Én elfogadom őt olyannak amilyen, nem is akarom megváltoztatni, csak még nagyon sok minden rejtve maradt benne!

2008. dec. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!