Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy egy lány különlegesnek érezze magát mellettem?

Figyelt kérdés

Próbálok a kedvében járni, kis programokat szervezni mindig amit megengedhetek magamnak. A barátnője szerint nem érzi magát különlegesnek mellettem. 1 éve vagyunk már együtt, mindketten 24 évesek vagyunk.


Mi ez a különlegesség dolog és hogy tudnám elérni? Valami tippet légyszi!?



2013. máj. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
mond neki " annyira különleges vagy :) , úgy szeretlek " ilyesmi :D
2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
onertekelesi problema
2013. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden nő erre vágyik. NŐ-nek szeretné érezni magát.

Tudatosítsd magadban, hogy milyen tulajdonságokat szeretsz benne. És azokat a tulajdonságokat említsd gyakran. "Értékelem benned, hogy..."


Ezen kívül gondold végig, hogy mi lehet a lány szeretetnyelve ( [link] ) és próbálj meg azon a nyelven "kommunikálni" vele.

2013. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a barátnődet, de szerintem arra a dologra összpontosíts, amit ő szeret vagyis érdekeljen téged is az, ami őt.

Ha van hobbija vagy sportol vagy ilyesmi kérd meg, hogy mutasson neked pár dolgot benne, kísérd el edzésekre vagy ilyesmi:)

És hát alapvetően mondd is neki sokat, hogy mennyire fontos neked, mondd neki el, hogy mit szeretsz benne és éreztesd vele, hogy mennyire szereted akár apróbb dolgokkal is:)

2013. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség szerintem...ha 1 éve veled van akkor nemhiszem h bármi probléma lenne...de azért leírok pár dolgot:

-egy nő szereti ha a párja nem csak akkor foglalkozik vele ha kettesben vannak...ha elmentek vlhova a haverokkal akkor is fogd a kezét csókold meg ölelgesd stb..persze nem kell állandóan egymás nyakába lógni..csak annyira h ne az legyen h "a haverok előtt fel sem vállalsz" stb.

-egy nő szereti ha sokat dicsérik őket...ha vett egy új ruhát és megmutatja neked dicsérd meg h milyen gyönyörű..fontos h ne azt mond neki h szép hanem h gyönyörű teljesen más a jelentése és ha így kimondva nem is lehet érzékelni a nők teljesen máshogy fogják fel a 2 szót.

-mindig nevettesd meg ne csak akkor ha rossz kedve van

-figyelj oda rá ha pl kinéz magának vlmit h az mennyire tetszik neki de épp nincs rá pénze h megvegye jegyezd meg és később menj vissza érte és vedd meg neki mondjuk egy hónapfordulóra szülinara névnapra bármire..


Lehet h ez úgy hangzik h legyél papucs...de szerintem ezek nem papucs dolgok...és van egy kérdésem...a bnődtől megkérdezted h igaz-e amit a barátnője mondott? Mert ha amúgy a bnőd tök jól érzi magát veled stb és nem is tud arról h ezt mondta a barátnője akkor lehet h az féltékeny..

2013. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kati Tibor ***** válasza:
hát pl: törődj sokat vele(persze ezel nem arra szélzok hogy mindig csak a nyakán lógjál a lánynak)és próbálj kitünni a tömegből.
2013. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!