Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piplikóc kérdése:

Mit tegyek? Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik. Ez csak amolyan első szerelem vagy komolyabb kapcsolat is lehet belőle?

Figyelt kérdés

6.-osok vagyunk én egy évvel idősebb (évvesztes) és magasabb is vagyok nála. Egyik osztálytársamtól tudom (nem tudom hogy ugratott-e) hogy ha valakivel járna az osztályból az én lennék. Ugyanakkor megbízható forrásból tudom hogy járt egy fiúval negyedikben (nem ismerem a fiút 8-osztályos gimnáziumba járunk). A lány talán a legjobb az osztályból több fiúnak is ő tetszik.

Valaki tudna adni tanácsokat?

13 éves fiú



2017. jún. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez semmiség, 13 éves vagy, normális, hogy van valaki, de nem kell komolyabb reményeket fűzni hozzá, ez csak külső vonzalom, gondolom.


Ha mégis nagyon szeretnéd, akkor beszélgess vele, hosszú folyamat lenne ennyi idősen, de ha jóban lesztek, onnan csak egy lépés, hogy összejöjjetek.

2017. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat tegyel jeleket fele. Keresd a tarsasagat, beszelgess vele tobbet. Aztan ha ugy erzed jol alakul a kapcsolatotok akkor meg is mondhatod neki. Persze ne ajtostul rontsunk a hazba.
2017. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon aranyoska vagy de ennyi idosen ne menj meg bele (szerintem) ne adj isten szetmentek meg mennyit nézhetned mivel osztalytarsak vagytok
2017. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!